חלום לטייל לעבוד ולשמח אנשים, לחץ כאן כדי לשמוע יותר על עבודה באוטו גלידה ברחבי ארה"ב..
עבודה בחו"ל – עבודה באוטו גלידה ברחבי ארצות הברית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

רוצה לעבוד באוטו גלידה?

Hebrew
תאריך: 20/03/2014 11:35   

כולנו זוכרים את האוטו גלידה שהיה מגיע לרחוב פעם בשבוע בימי הקיץ, מבשר על בואו באמצעות מנגינה בלתי נשכחת ונשאר במקום עד שאחרון הילדים רץ הביתה בשמחה עם הארטיק ביד.

במקומות רבים, במיוחד בערים, מדובר בזיכרון רחוק. הקיוסקים החנויות הנוחות תפסו את מקומו וכבר לא צריך לחכות לצלילים המוכרים.

ואולם בארצות הברית, שם הפרברים משתרעים על פני שטחים ענקיים וכדי לקנות ארטיק צריך לנהוג לפעמים עשרים דקות, האוטו גלידה הוא עדיין מוסד מכובד ומבוסס ודרך מצוינת עבור צעירים ליהנות מחיים באמריקה וגם לממן את השהות שם.מכירות אוטו גלידה

ישראלים רבים המעוניינים לטייל בארה"ב ולהתפרנס משוטטים בדרכים ברכב שהם שוכרים ומוכרים גלידה למקומיים.

העבודה פשוטה – יש לרכוש גלידה בכל יום ולעבור ממקום למקום, כאשר עם הזמן מתגבשים מסלולים ומקומות קבועים וגם קהל לקוחות שכבר מחכים לעצירה היומית.

בהתחלה מומלץ לעשות סקר שוק, לברר איפה ומתי כדאי לבקר, כמה גלידה לקנות ובכמה למכור.

יתרונות מול חסרונות

היתרון של העבודה באוטו גלידה הוא שאפשר למכור כמעט כל היום – מהבוקר ועד שהעסקים נסגרים וכולם הולכים הביתה.

קהל היעד הוא לא רק ילדים קטנים, כי אם גם מבוגרים בהפסקת צהרים.

מכיוון שהעבודה היא עצמאית, כל הרווחים מהמכירות נשארים בידי המוכר. הרווח משתנה לפי מספר שעות העבודה ורמת ההוצאות.

לקריאה נוספת: מדריך לפתיחת חשבון בנק בארה"ב

בדרך כלל זו עבודה פחות מכניסה ממכירה בעגלות לדוגמה, אך היא יותר נעימה ונוחה מהרבה בחינות. מי שעובד בסוף השבוע – בימים שבת וראשון – מרוויח יותר כמובן.

יתרון משמעותי נוסף שקורץ לצעירים ישראלים הוא האפשרות לפגוש כל היום אנשים חדשים, להכיר את התרבות האמריקאית מקרוב וליהנות משיחות מעניינות.

האמריקאים מאוד חברותיים, והשילוב עם החבר'מניות הישראלית מניב תוצאות מוצלחות למדי.

קריאה מורחבת בנושא: יודע למכור? עבודה בקניונים בחו"ל

החיסרון של העבודה – או יתרון, תלוי את מי שואלים – הוא היותה עונתית. בחורף, שהנו ארוך וקשה הרבה יותר מבארץ ברוב המדינות, הגלידה פחות רלוונטית, אם כי יש מקומות בהם אפשר להצליח גם אז.

משום כך יש מגבלה גיאוגרפית – המכירה באוטו גלידה נעשית בעיקר במדינות הדרום החמות ובחוף המערבי – ועונתית. זה יכול להיות יתרון עבור מי שמעוניין לעבוד קשה כמה חודשים, לחסוך כסף, ולבלות את חודשי החורף בטיול או בבטלה.

ישנן חברות ישראליות שבעזרתן אפשר להגיע לארה"ב ולהשתלב בעבודה עם אוטו גלידה. החברה מקשרת את העובד עם חברה להשכרת מכוניות ומסייעת בהתארגנות הראשונית וגם מספקת מקום מגורים עם צעירים נוספים.

כל עובד מקבל אזור מכירה משלו. דבר אחד חשוב שיש לדאוג לו הוא רשיון נהיגה מקומי – ולשם כך יש לעבור מבחן תיאוריה ומבחן מעשי.

כמובן שלא כדאי לעבוד ללא ויזת עבודה, שכן רשויות החוק האמריקאיות מחמירות מאוד עם עובדים לא חוקיים. ישנן ויזות עבודה חוקיות לצעירים (H2B) הניתנות על ידי שגרירות ארה"ב ומאפשרות לשהות ולעבוד במדינה. חברות ישראליות מסייעות להגיש בקשות לויזה.

מומלץ לקרוא על: עבודה לדתיים בחו"ל

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור