בואו למצוא עבודה על ספינה בחו"ל – לעבוד, לטייל בעולם ולהרוויח הרבה כסף
רוצה למצוא עבודה על ספינה בחו"ל?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

עבודה על אונייה מעניינת אותך?

Hebrew
תאריך: 21/05/2014 16:48   

העבודה בחו"ל על ספינה יכולה להיות מרתקת ומעניינת מאוד למי שחושב על זה, ומכיוון שזוהי עבודה עם אופי מאוד מסוים, וגם יש סוגים שונים של ספינות שאפשר לעבוד עליהם, כדאי מאד להתייעץ עם אחרים שכבר עשו זאת, ולברר כמה שיותר פרטים על כך.

מרבית הספינות שנוכל לעבוד עליהן הן ספינות זרות, כלומר לא ישראליות, והחברות שלהן יושבות ביבשות אחרות, ולשם צריך להגיע.

אם מדובר בספינת נוסעים שאפשר לעבוד בה, ובמקרה יש לה משרדים בישראל, אפשר להגיש בקשה דרך המשרדים כאן, אך במידה והמשרדים יושבים רק באירופה או בארה"ב, צריך להגיע לשם על מנת שניתן יהיה לקדם את העניינים.

מהן אפשרויות העבודה על ספינה?

על מנת להתקבל לעבודה הזו יש לעבור ראיון ומבחן כושר, שלא אמורים להיות מורכבים וקשים מדי העבודה על ספינות השעשועים יכולה להתאים לכל מי שרוצה לשוט קצת בימים ובאוקיינוסים ברחבי העולם ולבצע עבודות כמו אבטחה, טבחות וניקיון, ולהעביר את הזמן על הספינה לאורך זמן רב, עד לשלב שבו חוזרים הביתה.

קראו בהרחבה על עבודה באוניית נופש

עבודה על ספינה

עבודה באבטחה על ספינה

העבודה כקציני אבטחה על הספינות הגדולות היא עבודה שיכולה להתפרש כעבודה לא קלה, משום שמדובר בלא מעט משמעת שצריכה לבסס את אורח החיים על הספינה, של כל העובדים ויש רבים כאלו.

בנוסף השכר עלול להיות נמוך, אלא אם כן כבר עובדים מספר שנים והשכר יכול לעלות.

מצד שני גם ההוצאות אינן גדולות במיוחד, אלא אם כן יש חשק לקנות מתנות לחברים ולמשפחה בכל נמל שמגיעים.

העבודה היא בהחלט עבודה לכל דבר ועניין, עם אחריות ואמינות שיש להוכיח אחראים על הספינה ולחברה המעסיקה, אך במקביל גם יש את כל המקום שבעולם, תרתי משמע, להרוויח את המשכורת ולחסוך מספיק בשביל לחיות גם אחרי העבודה עצמה.

ספינת דיג

סוג אחר של עבודה בספינה יכול להיות בספינת דיג, שזוהי ספינה מסוג אחר לחלוטין. הספינה קטנה יותר ומספר העובדים מצומצם.

יותר קשה למצוא עבודה על ספינת דיג ויש צורך לבצע עבודת ידיים ולבקש להיפגש עם כמה שיותר סקיפרים של ספינות, על מנת שתימצא עבודה על אחת הספינות שלהם.

מחפשים עבודה מחוץ למשרד? קראו על עבודות חקלאות בחו"ל

חלק מן הסקיפרים יבקשו  אישורי עבודה עם מספר ביטוח לאומי חוקי וכך יש לנהוג תמיד, גם אם הסקיפר שאצלו עובדים לא יבקש זאת. במידה ויגיעו פקחים לבדוק את הספינה, ההמלצה היא שיהיה מספר ושיהיה נכון.

העבודה על ספינת הדיג יכול להיות יחסית מגוון משום שהעבודה תלויה בעונת הדיג. לכל עונה יש את הדגים שמבקשים לתפוס, אלא אם כן זוהי ספינה שדגה דיונונים ואז מדובר בכל השנה.

סטודנט? קרא על אפשרויות עבודה לסטודנטים

בעבודה הזו נהוג לעבוד מספר שבועות לפני ההפלגה ללא שכר, כהכנה לעונה עצמה, ואילו בזמן ההפלגה כבר מתחילים לקבל שכר נטו, לאחר קיזוזים כאלה ואחרים על הטיפול השוטף של הספינה ומיסים.

העבודה הפיזית היא לא קלה, אבל בכל מקרה, לא הולכים לעבוד על ספינה בחו"ל בשביל הקריירה, אלא לרוב מדובר בהתנסות של תקופה בחיים.

קראו באתר על: עבודה באוטו גלידה

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור