פחות מ-4 שעות טיסה ואתם באיטליה! על מגוון האפשרויות לעבודה באיטליה...
רוצה למצוא עבודה באיטליה? על מגוון האפשרויות לחיות ולעבוד באיטליה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

לחיות ולעבוד באיטליה

Hebrew
תאריך: 16/02/2015 17:13   

משלבים עבודה עם טיול באיטליה, ארץ אירופאית יפיפייה ואנשים נחמדים, מזון משובח ורווחים יפים במגוון עבודות ללא צורך בניסיון. אכן נשמע חלומי מכאן, עם השכר השחוק והדרישה לניסיון בכל תחום שאתם פונים אליו, לפני שאתם מתחילים את החיים.

את ההרפתקאות שלכם בעולם אפשר להתחיל באיטליה ואפילו אין צורך לשלם על כרטיס טיסה. הטרנד של עבודה באיטליה נמצא בעיצומו, טסים, עובדים, מרוויחים וחוזרים או ממשיכים הלאה למקום הבא.

ציפיות שכר - עבודה צריכה להתאים לאישיות והצרכים שלכם וציפיות השכר שלכם תלויות במידה רבה ביכולת, דרייב והתחום שבו אתם עוסקים.

השכר הממוצע של צעירים ישראלים העובדים באיטליה עומד על כ – 4500 יורו וזה לא מעט. זה לא כולל תוספות והטבות שונות המקלות ומוזילות את החיים באיטליה.

הזדמנויות עבודה באיטליה עבודה באיטליה

לחסרי מקצוע עומדות בעיקר אפשרויות עבודה בתחומי השיווק והמכירות.

 • מכירות – איטליה הינה ארץ תיירות פופולארית וכידוע תיירים אוהבים לבזבז, אז אם יש לכם את זה תוכלו להשתלב במגוון נישות בתחום. סוכני מכירות בעיקר לקוסמטיקה בקניונים, מדובר בעיקר במוצרי ים המלח המבוקשים ביותר במקומות כמו מילאנו. כמו כן יש ביקוש למוכרי צעצועים בקניונים ובשווקים שונים וכן מוצרים נוספים כמו מכירת ציורי שמן מבית לבית.
   
 • אופר – עבודה עם ילדים מאד מבוקשת באיטליה ומתאימה בעיקר לדוברות השפה, אך עם קצת מזל אפשר למצוא משפחה דוברת אנגלית שתשמח לקבל אתכן או אתכם לשורותיה לזמן קצוב. העבודה מתאימה כמובן יותר לנשים וכוללת לעיתים קרובות, בין היתר עזרה בעבודות בית.

  קיראו גם על: עבודה כאופר בארה"ב - דרישות ותנאים
   
 • מסעדנות – בעיקר מלצרות, אך באיטליה ארץ האפשרויות הקולינריות, אתם בהחלט יכולים למצוא את עצמכם עושים דוקטורט במטבח.
   
 • אבטחה – חברות ישראליות, בין לאומיות ומקומיות אוהבות להעסיק צעירים ישראלים, יוצאי יחידות קרביות בעבודות אבטחה. ניתן להשתלב במגוון תחומים: אבטחת אישים, מבנים, מוסדות שונים ועוד.
   
 • בעלי מקצוע – אם יש לכם הסמכות באחד מהמקצועות המבוקשים ואתם מרגישים שזה הזמן לשינוי, אז איטליה בהחלט נחשבת יעד מועדף. מתכנתים, רופאים, מהנדסים, אחיות וכו', איטליה תשמח לקלוט אתכם לשורותיה.

  למידע נוסף: מעבר ישראלים לעבוד ולחיות בחו"ל
   
 • לומדים ועובדים – אפשר בהחלט להצטרף לאחת מתוכניות הלימודים הרבות המיועדות לסטודנטים מחוץ לאיטליה, לרבות לסטודנטים מישראל. הלימודים נעשית באנגלית במסגרת תכנית Study in Italy המעודדת לימודים אקדמיים בקרב צעירים.
   

עבודה חוקית באיטליה

אין צורך בוויזה בשביל לבקר באיטליה, אך כמו ברוב מדינות העולם, גם באיטליה בשביל לעבוד יש להצטייד באשרת עבודה. אם כמובן אתם אזרחי איטליה, יש לכם פטור מעונש ביורוקראטי זה.

זה לא פשוט לקבל אשרת עבודה ויש להיערך לכך מראש ורצוי עם מקצוע נדרש כמו מהנדס, או רופא. קיימות חברות המתמחות בארגון אשרות עבודה באיטליה וכדאי להתייעץ איתן לזירוז התהליך. אחת האפשרויות הפופולאריות זה ויזת סטודנט, שמאפשרת עבודה חוקית באיטליה.

מה עם עבודה לא חוקית? לא מומלץ לעבוד בלתי חוקי באיטליה. אתם עלולים לבלות במעצר, לעבור גירוש ולזכות בחותמת שחורה בדרכון שתמנע ממכם ביקור נוסף בארץ המגף בעשר שנים הקרובות.

תנאי עבודה ותוספות – בהחלט יכול להיות שיציעו לכם צ'ופרים כמידת הביקוש ליכולות שלכם מכרטיסי טיסה, בונוסים על מכירות, ימי עבודה מקוצרים וחופשות בישראל. שעות העבודה הינם בדרך כלל כשמונה שעות ביום ותנאי מחיה נוחים ביותר.

החיים באיטליה אינם זולים ויש להתנהל בצורה מחושבת ולהימנע מהפיתויים הרבים שמציעה ארץ נהדרת זאת. אז אם החלטתם שזה מתאים לכם, בהצלחה ותעשו חיים.

לקריאה נוספת: אפשרויות עבודה באירופה לבעלי דרכון אירופאי
 

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור