בואו לקרוא את כל מה שחשוב לדעת על עבודה בהובלות בחו"ל! לחצו כאן לפרטים...
עבודה בהובלות בחו"ל – איפה עובדים ומה אופי העבודה בהובלות?
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

עבודה בהובלות בחו''ל

Hebrew
תאריך: 18/08/2014 11:15   

בחוץ לארץ כמו בישראל, חברות הובלה מעבירות תכולות של דירות, בתים ומשרדים, עבור אנשים אשר מעתיקים את מגוריהם או עסקיהם ועוברים ממקום למקום. עבודה בהובלות

היום ניתן למצוא חברות הובלה בבעלות ישראלית, גם באוסטרליה, בריטניה וקנדה, אך ללא ספק ארצות הברית היא עדיין השליטה הבלתי מעורערת, מבחינת העסקת עובדים ישראלים המחפשים להרוויח ממובינג.

ניתן להתחיל ולעבוד בהובלות ללא כל ניסיון. בארצות הברית מתחילים בתפקיד של עוזר הנקרא הלפר, בשכר ממוצע של כ- 110 דולרים ליום.

בנוסף יש בונוסים על סחיבות ארוכות, סחיבה במדרגות, תחלופה בנהיגה עם מנהל הצוות, אחוזים ממכירת ציוד אריזה ללקוחות  וטיפים שהם מרכיב משמעותי בהכנסה.

גם בקנדה שכר הבסיס מבטיח תנאי מחייה מכובדים, אבל עיקר הרווחים הם מטיפים.

אז כמה מרוויחים?

אחרי שרכשת ניסיון בתור הלפר ובמידה ויש לך יכולות ניהול ומיקוח, תוכל  להתקדם לעמדה של מנהל צוות הנקראת פורמן, שהיא רווחית בהרבה.

קיראו גם על: לעבוד כמנעולן באחת מארצות העולם

הובלות ארוכות טווח

הרווחים הגדולים נמצאים בהובלות ממדינה למדינה, הנמשכות ימים רבים ובדרך כלל מתבצעות בסבבים של שלושה שבועות.

הובלות אלו כוללות לינה במשאית, בתחנות ריענון או במוטלים, נסיעה בלתי פוסקת דרך נופים מתחלפים, תנאי מזג אוויר חריגים, מקומות חדשים ומפגשים מעניינים, ללא ספק אלמנטים אשר נותנים לתחום המובינג ערך נוסף ונופך של טיול.

ההוצאות השוטפות פוחתות בזמן הובלות בין מדינות, כי יש תקציב לארוחות וללינה והובלה ארוכה צפויה להכניס כ- 5,000 דולר אשר מפצים על תנאי המחיה ועל העבודה הקשה.

הובלות מקומיות
הובלות מקומיות נקראות לוקל ומתבצעות באיזור בו אתה גר. יום עבודה נמשך כ- 10 עד 12 שעות ובתקופות החגים אף יותר. בניגוד לעבודה במכירות, אין בהובלות החזר על הוצאות דיור ונסיעות.

קיראו גם על: עבודה בעגלות מכירה בחו"ל

עבודה חוקית
בקנדה עבודה בהובלות היא חוקית ולא נדרשת ויזה, לעומת זאת באנגליה ובארצות הברית יש צורך בויזה ובאישורי עבודה. אשרת עבודה מסוג H2B, אותה מוציאה החברה המעסיקה ניתנת להארכה עד ל- 3 שנים, והיא מחייבת את העובד להישאר בחברה שסיפקה למענו את הויזה.

ישראלים רבים נוהגים להגיע לארצות הברית עם אשרת תייר ומתחילים לעבוד ללא אישורים ומרביתם אף נוהגים לעבור מחברה לחברה.

פעולות שכאלה אפשריות בקלות אבל הן אינן חוקיות. עבודה ללא אשרה תמנע ממך מלהוציא רישיון נהיגה במרבית המדינות, מה שעלול להקשות על התקדמותך לעמדת פורמן.

מהן הדרישות לעבודה בהובלות?

באופן כללי, העבודה בהובלות דורשת כוח פיזי, כושר גופני גבוה והמון סבלנות כי לכל לקוח יש דרישות שונות. כדי להיות פורמן צריך רישיון נהיגה על רכב כבד.

ניתן לנהוג עם רישיון ישראלי בינלאומי, אבל סיכוייך להתקדם בחברה יעלו אם ברשותך רישיון נהיגה אמריקאי, אותו ניתן להוציא אחרי הגעתך לארצות הברית.

לשם הוצאת רשיון נהיגה אמריקאי, תידרש לספק אישור רפואי אשר מצהיר שאתה בריא וכשיר לנהיגה. הוצאת הכרטיס כרוכה בבדיקות רפואיות שעלותן כ- 40 עד 50 דולרים.

מכיוון שאנשים עוברים דירות בכל ימות השנה, בענף המובינג תמיד יש עבודה, יחד עם זאת העונה שנחשבת להכי עמוסה היא עונת הקיץ.

החיסרון העיקרי בענף ההובלות הוא הקושי הפיזי והמאמץ הנדרש לביצוע המטלות. סחיבת חפצים עלולה לגרום לבעיות גב קשות ולכן מומלץ ללמוד מהמובילים המנוסים את כל הטריקים וכמובן להיעזר בעגלות מיוחדות, ברצועות ובחגורות תומכות.

מחפש עבודה? קרא על מכירת תמונות שמן בחו''ל

אז אם אתה חרוץ וממוקד, מחפש להרוויח טוב ולא מפחד מעבודה קשה, תוכל בקלות למצא עבודה בחו"ל, בחברת הובלות.   

קיראו באתר: כיצד לפתוח חשבון בנק בארצות הברית?

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור