מדריך חיפוש עבודה בחו"ל - כל המידע על ויזות לאוסטרליה, כל הסוגים ואיך מגישים בקשה לויזה
ויזה לאוסטרליה - ויזת תייר, ויזת עבודה ועוד
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

ויזות לאוסטרליה - אילו סוגים יש ואיך מגישים בקשה

Hebrew
  

כדי להיכנס לאוסטרליה, ממש בדומה לארצות הברית, יש צורך בוויזה מתאימה

ויזה אוסטרליה. עם זאת, תיירים אמריקאים או ממדינות האיחוד האירופי רשאים להיכנס לאוסטרליה למטרת טיול, עבודה או לימודים ללא צורך בוויזה.

תושביי ישראל המגיעים לאוסטרליה במטרה לטייל, לעבוד או אפילו רק לשהות קצרה ביותר של חניית ביניים, זקוקים לויזה המתאימה על מנת להכנס .

ישנם סוגים שונים של ויזות לאוסטרליה המתאימים למטרת ההגעה ליבשת: ויזה המיועדת למטרת טיול באוסטרליה, ויזה למטרת לימודים או ויזה לצורכי עבודה באוסטרליה.

מסיבה זו, חשוב ביותר לפני מילוי הטפסים, להגדיר במדויק את מטרת הנסיעה ולבחור בהתאם לכך את הויזה המתאימה.

לפני הגשת בקשה לויזה לאוסטרליה, יש צורך להצטייד ב: תמונת פספורט, טופס מתאים, כסף לתשלום ודרכון בתוקף.

סוגי ויזות לאוסטרליה

 • ויזת תייר - אם אינכם בעלי אזרחות אמריקאית או אירופאית, כדי להגיע לאוסטרליה במטרה לטייל, תזדקקו לויזת תייר.
  על מנת לקבל ויזת תייר, יש לתת פירוט קצר של אופי הטיול המתוכנן לרשויות השונות, לציין את משכו המשוער ואף להוכיח כי יש ברשותכם די כסף לממנו.
 •  ויזת עבודה - הגלובליזציה וריבוי מחפשי העבודה במדינות זרות גרמו בשנים האחרונות להחמרה בתנאי הכניסה למדינות רבות ובינהן גם אוסטרליה. מטרת ויזת עבודה באוסטרליה היא לעגן בצורה חוקית ומוסדרת את עבודתכם במדינה.

  בין אם בכוונתכם לפתוח עסק באוסטרליה ובין אם בכוונתכם לעבוד כשכירים, בתחומים: חינוך, מכירות, שירותים, טיסה, הייטק, רפואה ועוד, ואפילו אם הוצעה לכם הצעת עבודה אטרקטיבית על ידי חברה אוסטרלית, עליכם להגיש בקשה לויזת עבודה באוסטרליה.

  לאחר שתוענק לכם ויזה למטרת עבודה, בהתאם לשיקול דעתו של משרד ההגירה האוסטרלי, תזכו בהתאם גם למעמד של תושב ארעי או של עובד זר הכולל את כל ההטבות הכרוכות במעמד זה.
 • ויזת סטודנט - ויזת לימודים ניתנת למי שנרשם והתקבל ללימודים במוסד לימודים מוכר באוסטרליה. ויזת סטודנט ניתנת לאחר עמידה בבחינות הקבלה הנדרשות ולאחר שהמועמד הוכיח כי יש באפשרותו לעמוד בהוצאות הלימודים.

  ויזת הסטודנט באוסטרליה מאפשרת גם לעבוד במדינה, אך זאת תחת הגבלות מסוימות.

הגשת בקשה לויזה באוסטרליה

השלב הראשון בתהליך קבלת הוויזה לאוסטרליה הוא, כאמור, מילוי טופס הבקשה המתאים. את הטפסים השונים ניתן להוריד באתר השגרירות האוסטרלית וניתן למלאם באופן עצמאי או להסתייע בסוכנות נסיעות, המתמחה בכך.

מילוי הטופס על ידי סוכנות נסיעות כרוך בתשלום העשוי להגיע עד ל-280 ₪. בנוסף לטופס, יש להצטייד בדרכון אישי בתוקף ובתמונת פספורט עדכנית- מששת החודשים האחרונים.

ויזת תייר לאוסטרליה ניתנת לתקופה של שלושה עד שישה חודשים וניתן להאריכה לאחר מכן שוב לעוד שלושה חודשים וכן הלאה.

ויזת עבודה לאוסטרליה ניתנת לרוב לתקופה בין שלושה חודשים לארבע שנים, וויזת הסטודנט לאוסטרליה ניתנת, מטבע הדברים, לכל תקופת הלימודים אך כרוכה בתשלום של 1,220 ₪.

 

רוצים לעבוד באוסטרליה? ללמוד? לטייל? עבור כל אלו עליכם להוציא ויזה מתאימה. לפניכם מידע על כל סוגי הויזות לאוסטרליה ומה צריך לדעת לפני שמגישים את הבקשה לויזה.