מה דעתך לנסוע לארצות הברית ולמצוא עבודה בלאס וגס? לחצו כאן לפרטים ומידע...
עבודה בלאס וגאס מעניינת אותך? עכשיו אפשר לנסוע!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

עבודה בלאס וגאס מעניינת אותך?

Hebrew
תאריך: 21/09/2014 16:52   

לאס וגאס הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים, המועדפים עבור ישראלים לעבודה בחוץ לארץ. מה מושך דווקא בעבודה במקום כמו לאס וגאס? ומה נדרש ממי שרוצה לעבוד בעיר?

אפשר לנסוע לחו"ל בשביל לטייל, להנות ולהרחיב אופקים, אך גם בשביל לעבוד. נסיעה ללאס וגאס שבארצות הברית, למשל אחרי השחרור מהצבא, מאפשרת את השילוב של כל האופציות המוזכרות לעיל, בצורה אולטימטיבית.

בעיר השוקקת, מבקרים מדי שנה מעל 45 מיליון תיירים, חלקם משתתפים בכנסים או מתחתנים בחופזה, רובם מהמרים או צופים במופעי בידור מהטובים בעולם וכולם מבלים ומרגישים חיים, בעיר הנוצצת 24/7. לעבוד בלאס וגאס

השפע המסחרר של אטרקציות, קניות ובילויים, יחד עם הזרם האנושי העצום שעובר בעיר, מספקים חוויות חדשות ומפגשים עם אנשים מכל רחבי העולם.

זה ידוע שבחופשה תיירים מוציאים יותר כסף מאשר בשיגרה, לכן לאס וגאס כולה מתוכננת על פי הנחה זו ובהצלחה היא מפתה את אורחיה, לפתוח את הארנק עם חיוך ענק.

כתוצאה מכך, מוצרים נמכרים בוגאס סיטי, טוב יותר מבכל מקום אחר בעולם וישראלים אשר עבדו בוגאס מדווחים על אין סוף אפשרויות להכנסות, רווחים ובונוסים שהם סיבות מספיק טובות לבחור דווקא בעיר הזאת כדי לעבוד בחו"ל.

גם תנאי מזג האוויר המדבריים, כך שנעים בחורף וחם בקיץ, הם לא זרים לישראלים אך לרוב העבודה היא בתוך קניונים ממוזגים.

תנאי המחיה לעובדים במכירות, הם לא פחות ממעולים! לרוב מדובר בקומפלקסים או בוילות עם בריכת שחיה ומכון כושר, ממש שילוב מנצח של ביזנס ופלז'ר. 

מהן אפשרויות העבודה בלאס וגאס? 

עבודה בעגלות בקניונים: העבודה הנפוצה והרווחית ביותר. דורשת ביטחון עצמי ומוטיבציה גבוהה. מדובר במגוון מוצרים ממיישרי שיער סיגריה אלקטרונית, משקפי שמש ופרטי אופנה ועד למוצרי טיפוח כמו מוצרי ים המלח.

העבודה היא אינטנסיבית אשר נמשכת לפעמים גם 11 שעות ביום, אך היא גם מתגמלת ויכולה להביא להכנסה גבוהה במיוחד של 5,000 עד 10,000 דולר בחודש!

מכירת תמונות שמן, מבית לבית: למרות שעובדים פחות שעות מבקניונים, עדיין מדובר על עבודה מאומצת והמכירה היא לתושבי העיר ולא לתיירים תאווי בזבוזים, אך אם פיתחת גישה למכירות ניתן להפוך אותה לרווחית ביותר ובנוסף ישאר זמן פנוי לבילוי.

מובינג/ הובלות, מדובר בעבודה פיזית קשה, בין אם כסבל או כנהג של משאית. להבדיל ממובינג במקומות אחרים בארצות הברית, העבודה לרוב לא על בסיס שכר אלא על בסיס כמות העבודה הזמינה. כמו כן קיימות עבודות נוספות כגון מלצרות, שיפוצים, אבטחה ועוד.

לקריאה נוספת: לעבוד כמנעולן באחת מארצות העולם

אשרת עבודה - ויזה

למי שאינו אזרח אמריקאי, כניסה חוקית לארצות הברית לשם עבודה, אפשרית רק אחרי קבלת ויזת עבודה, אז אל תתפתו לחברות המציעות עבודה שאין בה דרישה לויזה, כי עבודה שכזו היא לא חוקית.

יש מספר סוגי ויזות, אך הויזה הרלוונטית היא מסוג H2B המיועדת לעובדים זמניים. את הבקשה הראשונית לויזה מוציאה החברה שתעסיק אתכם. אם אושרה בקשת המעסיק, עליכם לגשת עם האישור לנציגות אמריקאית ולקבוע ראיון אישי.

קיראו: ויזת עבודה לסטודנטים בארה''ב ובכלל

בקונסוליה תדרשו במילוי טפסים מפורטים באנגלית, הצגת דרכון ותמונה. חשוב למלא את הטפסים בצורה מדוייקת על מנת שהליך הקבלה יעבור בצורה חלקה.

חשוב לציין שהויזה תקפה אך ורק לעבודה הייעודית בחברה שהגישה את הבקשה, לכן אם סיימתם לעבוד בחברה, עליכם לעזוב את ארצות הברית תוך 10 ימים.

הויזה ניתנת להארכה עד לשלוש שנים, אשר בסופן עליכם לעזוב את היבשת לתקופה של לפחות שלושה חודשים, בטרם תוכלו לחזור עם ויזה חדשה.

עם הגעתכם ללאס וגאס יוצמדו לכם עובדים מנוסים, אשר ילמדו אתכם את רזי המקצוע. בתחילה מקובל לתת תקופת הסתגלות, המאפשרת לרכוש ביטחון בשפה האנגלית ולעכל את התרבות המקומית.

לקריאה נוספת: מדריך לפתיחת חשבון בנק בארה''ב

הדבר החשוב ביותר הוא שמי שרוצה להצליח בלאס וגאס, חייב להתמיד, להשקיע וללמוד איך לעמוד איתן מול כל הפיתויים שפזורים בכל פינה בעיר, בקיצור דרוש אופי חזק והמון אמביציה, אך כמו שנאמר, מי שמצליח בוגאס, מצליח בגדול!

לקריאה נוספת: כל הדרכים לקבלת גרין קארד

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור