פורטל עבודה בחו"ל - נוסעים לאוסטרליה לעבודה או לימודים ולא יודעים איפה לישון? המאמר הבא בשבילכם!
מגורים באוסטרליה - כל אפשרויות הלינה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

המדריך לאפשרויות המגורים והלינה באוסטרליה

Hebrew
  

אוסטרליה היא מדינה מאוד נוחה למגורים. האנשים חביבים, מזג האוויר הוא טוב והמדינה דוברת אנגלית.

אז אחרי שהחלטתם להגיע לאוסטרליה, בין אם מדובר בטיול קצר או לטווח זמן ארוך יותר (לימודים או עבודה באוסטרליה), חשוב להכיר אילו אפשרויות מגורים עומדות בפניכם.

אפשרויות מגורים לטווח קצר

השאלה המתבקשת הראשונה היא מה הוא טווח קצר? בשביל נוחות ההסבר, טווח קצר יהיה מספר שבועות/חודשים בלבד.

הנקודה החשובה ביותר למי שמתכוון להיות פרק זמן שכזה היא אופציות המגורים שיעמדו בפניו. במקרה כזה של ביקור קצר במדינה, כדאי בעיקר להסתמך על מלונות ואכסניות.

באוסטרליה קיים מגוון של בתי מלון ואכסניות שנעים על פני טווח מחירים רחב. מי שמגיע לתקופה קצרה ורוצה להספיק לראות את כל האטרקציות, כדאי שיתמקם בבתי מלון הקרובים למרכזי הערים.

מידע בנוגע למגוון סוגי המלונות, טווח המחירים הצפוי וכדומה, ניתן גם למצוא באתרים שונים ברשת.

אפשרויות מגורים לטווח בינוני

טווח הזמן הבינוני הינו תקופה של עד כחצי שנה. למתכננים להגיע לטווח זמן זה לאוסטרליה, מומלצת אפשרות מגורים שונה מאשר לאלו המתכננים להגיע לטווח קצר.

אפשרויות המגורים העומדות בפני המחפשים להגיע לטווח בינוני הם השכרת דירות נופש, Guesthouses ו- Sublet.לינה באוסטרליה

באוסטרליה ניתן לבצע בשביל שכירת דירה לטווח זמן לא ארוך, חוזה שבעל פה. כלומר, חוזה שלא דורש מסמך כתוב אך נדרש להפקיד עבור הדירה סכום מסוים כפיקדון. זהו ההסכם שתידרשו אליו על מנת לקבל את הדירה לטווח זמן של עד חצי שנה.

דירות הנופש הם אפשרות ההשכרה הנוחה ביותר, ובד"כ גם היקרה מבין האפשרויות. אפשרות זו כוללות השכרה של דירה מוכנה למגורים (מרוהטת באופן מלא בד"כ) ויכולה לנוע במחיר כאשר המחיר הממוצע הינו באזור ה-600 דולר אוסטרלי.

Guesthouses הם אפשרות נוספת למגורים לטווח הזמן הבינוני, כאשר אלו דירות המוכנות לקליטת דיירים לטווח הזמן האמור, ומהוות אופציה זולה ובסיסית יותר מדירות הנופש.

דירות אלו מציעות דירה המרוהטת באופן בסיסי והתשלום הינו נמוך יותר בהתאם, כ- 400 דולר אוסטרלי בממוצע לשבוע. אפשרות זו מתאימה למי שמעוניין לחסוך ועדיין לגור באוסטרליה ברווחה יחסית.

Sublet היא עוד אופציה למגורים לטווח הזמן הבינוני. אפשרות זו עוסקת בהשכרת חדר או יחידת דיור בבית של תושבים אוסטרליים.

ישנו יתרון מסוים בכך שמתגוררים אצל משפחה מפני שניתן לקבל מידע מתושבי המקום שבדרך כלל קשה להשיג כתיירים. מצד שני, לא פשוט למצוא דירה כזו בלי להכיר את העיר היטב ונדרש להסתובב בתוך העיר לראות אופציות, דבר שצורך זמן ומשאבים.

אפשרויות מגורים לטווח ארוך

אפשרות המגורים הטובה ביותר לטווח הארוך (כלומר מעל חצי שנה), הינה שכירת דירה בחוזה ארוך טווח. שכירת דירה באוסטרליה דומה במקצת לשכירת דירה בישראל. בעל הבית שלכם הוא המוקד לפניות בכל בעיה בבית והחוזה עליו חתמתם יקבע איזה אחריות יש לכל צד בחוזה.

אפשרות זו הינה המשתלמת ביותר למתכוונים להגיע לטווח ארוך (לימודים או עבודה בחו"ל).

אז שיהיה בהצלחה, ושהות נעימה באוסטרליה.


ליחצו כאן לטיפים נוספים לפני הטיסה