פורטל עבודה בחו"ל - חולמים לעבוד בארה"ב? כל אפשרויות הלינה בארה"ב
מגורים בארה"ב - כל אפשרויות הלינה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

איפה ישנים בארה''ב?

Hebrew
  

המדריך לאפשרויות הלינה בארה"ב

אם אתם מתלבטים היכן לישון בזמן שהייתכם בארה"ב (בין אם במסגרת עבודה בארה"ב או בטיול פרטי), המדריך הנוכחי יוכל לעזור לכם להתמצא בין מגוון האפשרויות העומדות בפניכם.

אפשרויות הלינה בארה"ב מתחלקות למספר קטגוריות:לינה ארהב

  • מלונות
  • שכירת דירה
  • הוסטלים
  • קרוואנים / קמפינג

מלונות

האפשרות הראשונה שעומדת בפניכם היא גם הבחירה הברורה מאליה והשגרתית ביותר של רוב המטיילים בארה"ב.

כאשר בוחרים לגור במלונות בדך כלל מתכננים טיול בו יש תנועה רבה ממקום למקום ולא נשארים במקום אחד יותר מדי זמן.

אם אתם מתכננים לעבוד בארה"ב ומטרתכם לחסוך כסף, מומלץ שתעברו לאופציה הבאה. במידה ונשארתם, נאמר רק שהמלונות מתחלקים למגוון רחב של סוגים. קיימים מלונות יוקרה, כאשר הבולטים בהם הם רשתות כמו HILTON, MERIDIEN, RADISSON ועוד רבים נוספים.

כאמור מדובר באופציה יקרה מאוד המתאימה בעיקר לטיול קצר או לאנשי עסקים. המחיר במלונות ברמה כזאת עומד על  מאות דולרים ומעלה ללילה - לא ממש מתאים למטייל הטיפוסי או לעובד הצעיר, שמטרתו להרוויח כמה שיותר ולבזבז כמה שפחות.

מלונות דרכים

אפשרות נוספת היא במלונות הדרכים או המוטלים (MOTELS) שהם רשתות של מלונות זולים הפזורים בכל רחבי ארה"ב ומציעים מחיר נוח תמורת חדרים צנועים.

בין מלונות הדרכים הבולטים: רשת MOTEL 6, SUPER 8, BESTWESTERN, ו- HOLIDAY INN. אופציה זו מתאימה למי שמחפש מקום לינה זול ונוח ומוכן להתפשר על יוקרתו של בית המלון.

מלונות הדרכים מתאימים בעיקר למטיילים בארה"ב בטיולים קצרים או ארוכים המחפשים תנאי מחיה סבירים. המחיר במוטלים נע סביב כמה עשרות דולרים ללילה.     

שכירת דירה

שכירת דירה בארה"ב היא אופציה מצוינת עבור מי שמתכנן לגור בארה"ב (לדוגמא, עבור אלו המתכננים לעבוד בארה"ב לתקופה ארוכה יחסית). שכירת דירה הופכת לכדאית עוד יותר אם אתם מספר אנשים בקבוצה שכן אז המחיר לאדם יורד משמעותית והופך את האופציה הזו לכדאית במיוחד. 

ניתן לשכור דירה לטווח ארוך כמובן,  אך ישנן דירות המושכרות גם לתקופות קצרות:

שכירת דירה לטווח קצר - אפשרות זו מציעה שכירת דירה לתקופה של מספר חודשים בלבד ונפוצה בערים רבות בארה"ב. זוהי אופציה טובה למתכננים לעבוד בארה"ב לזמן מוגבל.

שכירת דירה לטווח ארוך - אפשרות זו מציעה שכירת דירה לתקופה ארוכה (שנה ויותר) ותהיה ברוב המקרים זולה יותר (בגלל ההתחייבות הארוכה). אופציה זו מצוינת למי שמתכנן עבודה בארה"ב לתקופה ארוכה, למתכננים לימודים בארה"ב ולרבים נוספים המתכננים שהות ארוכה.

לקריאה נוספת: ויזות עבודה לסטודנטים

סדר גודל מחירי השכירות בארה"ב - משתנה מאוד (בהתאם לעיר בארה"ב, למיקום הדירה, מספר החדרים ועוד), לשם המחשה, ניתן למצוא דירת 2 חדרים בארה"ב מ- 50$ ומעלה. צפו לשלם כמה מאות דולרים בחודש לפחות על דירה איכותית, מרוהטת ובסיסית.

חברות רבות של ישראלים המסדרות לצעירים עבודה חוקית בארה"ב עוד מהארץ, מחזיקות דירות רבות עבור עובדיהם. לעיתים בעבודה בחברה מסויימת תקבלו גם דירה ורכב כחלק מתנאי העבודה (הקפידו לוודא מראש את תנאי השכר והשכירות).

קראו בהרחבה על: הוצאת ויזה לארה"ב

הוסטלים

אפשרות ההוסטלים (אכסניות) היא אפשרות זולה למחייה בארה"ב ומתאימה במיוחד למי שרוצה לחסוך כסף וגם להספיק לטייל בארה"ב. אפשרות זו מועדפת בעיקר על תרמילאים ברחבי העולם וההוסטלים השונים משמשים מקום מפגש לתרמילאים בו אפשר להעביר חוויות ולמצוא אנשים אחרים לטייל איתם.

עם זאת, תצטרכו לוותר על הנוחות של בית המלון,ותחלקו חדר, מקלחת ושירותים עם מטיילים נוספים.
רשת הוסטלים מפורסמת המציעה לינה בארה"ב היא רשת HOSTELLING INTERNATIONAL) HI), המעניקה פעמים רבות הנחות גם לסטודנטים ולאוכלוסיות נוספות, אז שווה לבדוק אם אתם זכאים. 

מחירי ההוסטלים בארה"ב - חדר מעונות (DORMS) בו תישנו עם עוד 6-9 אנשים בחדר בד"כ, יעלה כ- 30$ מינימום (בהתאם לתנאים ולמיקום).

קרוואנים / קמפינג

למי שלא יכול לסבול את חדרי המלון היקרים, ההוסטלים הצפופים ולא מעוניין לשכור דירה, קיימות תמיד האפשרויות האתגריות יותר. אפשרויות אלו כוללות לינה בארה"ב "בשטח".

אפשרות זו טובה בעיקר למטיילים הקשוחים יותר מבינינו, לאלו המחפשים לחסוך כסף בזמן טיול, אבל גם לאלו המבקשים מקום לינה זמני ביום חופש או בסופ"ש פנוי בזמן עבודה בארה"ב.

ניתן לשכור קרוואן (בארה"ב נקרא בד"כ RV או MOTORHOME) ולנסוע איתו למקומות שונים. ניתן להחנות את הקרוואן באחד ממאות אתרי הקמפינג הפזורים בארה"ב המכילים תנאים בסיסיים של מקלחות, שירותים ומים ודורשים תשלום זעום על השימוש או לעיתים אף נותנים את שירותם בחינם. 

רוצים לעבוד בארה"ב? קראו כיצד פותחים חשבון בנק

מחירי קרוואן בארה"ב - ישנם סוגים רבים של קרוואנים ולהם מידות פינוק שונות. כחוק אצבע קחו בחשבון משהו כמו 1,000$ לשבוע (לכך צריך להוסיף הוצאות דלק, ותשלום למקומות לינה מסודרים – Camping Sites).   

אז שתהיה לכם שהות נעימה בארה"ב.

מומלץ לקרוא גם על: מדריך חיפוש עבודה בחו''ל - איפה מתחילים?