עבודה בחו"ל - מדריך אפשרויות הלינה בקנדה. איפה ניתן ללון בקנדה, מהן אפשרויות המגורים? כנסו וקבלו את כל התשובות
מגורים בקנדה - כל אפשרויות הלינה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

המדריך לאפשרויות הלינה בקנדה

Hebrew
  

אז איפה אפשר לשים ת'ראש בקנדה?

אם אתם מחפשים מקום שינה בזמן שאתם שוהים בקנדה, בין אם לצורכי עבודה,לימודים, או טיול, המדריך הנוכחי יוכל לעזור לכם להבין את קשת האפשרויות הרחבה העומדת בפניכם.

נסקור מספר אפשרויות לינה מרכזיות בקנדה: לינה בקנדה

  • מלונות והוסטלים
  • השכרת דירות
  • קרוואנים / קמפינג


מלונות והוסטלים

מרבית המטיילים הסטנדרטיים יבחרו באפשרות לינה זו שכן היא הפשוטה והנוחה ביותר. בתי מלון בקנדה אינם שונים ממקומות אחרים בעולם, ועל כן ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות לינה בבתי מלון.

לכך צריך להוסיף את אופציות המוטלים (מלונות הדרכים) ואת ההוסטלים המהווים את אופציית המלונות הזולה. למי שמחפש עבודה בקנדה או לחילופין לימודים בקנדה, יתכן ואפשרות זו לא תתאים לצרכיו שכן, אפשרות זו מתאימה בעיקר למטיילים המעוניינים להישאר באזור אחד זמן קצר יחסית.

הבחירה בסוג המלון המתאימה לביקורכם צריכה להתבצע על פי האופי שלכם, סגנון החיים שלכם וכמות הכסף הזמין בכיסכם.

מלונות

שכבת המלונות הראשונה אותם ניתן למצוא בכל הערים הגדולות (טורונטו, ונקובר, מונטריאול, אוטווה) היא של מלונות היוקרה, בהן נכללים רשת הילטון, רדיסון ושאר הרשתות שאתם מכירים גם מישראל.

מדובר על מלונות באיכות גבוהה המציעים מגוון פינוקים רחב כגון בריכה, ג'קוזי, סאונה ושאר פינוקי מלונות 5 כוכבים.

מוטלים

שכבת המלונות השנייה אותם ניתן למצוא, היא מלונות הדרכים (מוטלים). מלונות אלו הנם זולים ומתאפיינים בכך שניתן למצוא אותם "בצד הדרך", על כל כביש. הם ממוקמים בפריסה רחבה ומהווים אפשרות לינה זולה יחסית לבית מלון אך מאידך הינם מאוד פונקציונליים ונעדרים פינוקים או תחושת חמימות.

מלונות שניתן למצוא בקנדה תחת קטגוריה זו הם רשת הווארד ג'ונסון, רשת בסט ווסטרן, רשת טראוולודג' וכיוצא בזה.

הוסטלים

שכבת המלונות השלישית שקיימת בעיקר בערים הגדולות בקנדה היא ההוסטלים. ההוסטלים מהווים יעד מועדף בעיקר לתרמילאים בגלל מחירם הנוח ואופי הקומונה השורר בהם.

עם זאת, תיירות ההוסטלים אינה נפוצה בקנדה ותדרוש מחקר מקדים למציאת המקומות הרלוונטיים, ולכן אופציה זו מומלצת רק בערים הגדולות, למגיעים לתקופה קצרה ובאופן זמני (שוב, לא למי שמחפש עבודה בקנדה למשל), ולמי שרוצה לחסוך עד כמה שניתן בטיול.

ככלל, המחירים במלונות נעים על פי מידת היוקרה של המלון ויורדים בהדרגה בין השכבות השונות שתוארו (השכבה הראשונה היא היקרה ביותר וכן הלאה).      

השכרת דירה

שכירת דירה בקנדה היא אפשרות אידיאלית עבור המתכננים ללמוד בקנדה או לעבוד בקנדה לתקופה מסוימת, וזאת בעיקר מפני שכשליש מהנכסים בשוק הנדל"ן בקנדה הנם נכסי השכרה.

משמעות הדבר מבחינתכם הוא שקיימת תחרות עזה על כיסכם ותוכלו למצוא, בעזרת חיפוש טוב, דירה במחיר נוח שתתאים לצרכיכם.

ניתן למצוא בקנדה דירות מסוגים שונים: דירות מאובזרות, דירות ריקות, דירות לתקופה קצרה, יחידות דיור ועוד. תצטרכו להגדיר לעצמכם מה הם הצרכים שלכם ולחפש לפי זה את האופציה הטובה ביותר עבורכם.

לאחר שהגדרתם באיזה סוג של דירה אתם מעוניינים, תוכלו ללכת לסוכן נדל"ן או לחילופין למצוא ברשת האינטרנט את הדירה, לקבוע פגישה לראות את הנכס ולחתום על החוזה.

קשה מאוד להעריך מחיר דירה מפני שמחיר השכירות נקבע על פי פרמטרים רבים (קרבה למרכז, גודל, אבזור וכו') אך לשם המחשה בלבד, דירת שני חדרים בטורונטו הנמצאת מחוץ למרכז העיר תעלה בסביבות ה- 1000$ לחודש, כאשר המחיר יכול אף לעלות.

קרוואנים / קמפינג

קנדה היא מדינה גדולה, למעשה היא השנייה בגודלה בעולם מבחינת שטח. עובדה זו הופכת את קנדה ליעד אידיאלי עבור טיול קרוואנים או טיול אתגרי יותר של קמפינג.

בטיול מסוג זה ניתן לראות הרבה חלקים מקנדה שאולי יהיה קשה לראות בכל דרך אחרת. היכולת להגיע לאזורי טבע חבויים ותשתית הקרוואנים / קמפינג המתקדמת במדינה מבססים את קנדה כמדינה טובה לאפשרות לינה זו.

מובן שאפשרות של לינה באתרי קמפינג חוסכת כסף רב בהוצאות לינה, אך מאידך דורשת השקעה של זמן בתכנון מקומות הלינה בטבע מראש, ודורשת הוצאות אחרות כגון: השכרת הקרוואן, הוצאות דלק וכו'. אם נוסיף לכך את תנאי המחיה שאינם ברמת 5 כוכבים, נראה כי אפשרות זו אמנם טובה לאחדים מאיתנו אך בהחלט לא לכולם. 

ישנם מגוון סוגי קרוואנים בגדלים שונים, ובמידת עיצוב שונה. המחיר הממוצע נע סביב כ-1000$ לשבוע (ללא חישוב הוצאות דלק, ותשלום לאתרי לינה – Camping Sites).   
  
נו כבר החלטתם? שתהיה לכם שהות נעימה בקנדה.