מחפשים דירות בחו"ל? יוצאים לעבוד בחו"ל ומחפשים מידע על אפשרויות מגורים? איך מוצאים דירה וטיפים למגורים בכל מקום בעולם
מגורים בחו"ל - דירות בארה"ב, דירות בחו"ל, איפה גרים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

מחפשים דירות בחו''ל? איך מוצאים דירה בחו''ל?

Hebrew
  

נושא המגורים והשכרת דירה הם אחד מהשיקולים הכלכליים החשובים ביותר שיש לתת עליהם את הדעת עוד קודם לנסיעה לחו"ל לכל מדינה שלא תהיה. ישנן מדינות בהן עלות שכר הדירה כמו גם תנאיי החיים האחרים הם גבוהים ביותר.

לעומתן ישנן מדינות אחרות בהן שכר הדירה ותנאי החיים הנלווים הם סבירים ואף נמוכים באופן יחסי.

השכרת דירות מגורים בחו"ל

כאמור, גובה שכר הדירה והתנאים הנלווים תלויים במדינה אליה הגעתם וגם בעיר בה אתם מתכוונים להישאר ולעבוד. דירות להשכרה ניתן למצוא באמצעות סוכנויות לתיווך בעיר עצמה, באמצעות מודעות שמתפרסמות בעיתונים המקומיים הגדולים, באמצעות הרשת, בעקבות המלצה של חבר או בכל דרך אחרת.

נוסף לכך, בערים רבות בעולם ניתן היום להשכיר דירות מישראלים החיים במקום; מידע על דירות להשכרה מתפרסם בלוחות ובפורטלים שונים באינטרנט.

כדאי מאוד להימנע מהשכרת דירה או בית ישירות דרך רשת האינטרנט עוד בישראל. אמנם, ישנם לא מעט אתרים היום בהם ניתן להתרשם מתמונות של החדרים להשכרה, אך חשוב לזכור כי לא תמיד התמונה משקפת את המציאות ורעש או בעיות אינסטלציה חמורות.

לדוגמה, אינם מופיעים בתמונות. אם בכוונתכם להישאר תקופה ארוכה, כדאי מאוד להגיע אל הדירה, להתרשם ממנה ומהאזור, לבדוק שהכול תקין ומתאים לדרישות שלכם. עד שתמצאו את הדירה המתאימה תמיד תוכלו ללון מספר לילות בהוסטל או במלון זול.מגורים בחול

דירות או בתים מגורים פרטיים בארצות הברית

אם אתם רוצים לעבוד בניו יורק ולהתגורר ברובע התוסס ביותר, מנהטן, מבלי לעשות חור עמוק בכיס או להיכנס לחובות ואין לכם קרובי משפחה באזור, כדאי שתבררו על השכרת חדרים במקום.

לקריאה נוספת: אפשרויות הלינה בארה"ב

באזור צ'לסי שהפך בשנים האחרונות למרכז הגלריות של ניו-יורק בסביבות רחוב 15 ובסמוך לשדרה השביעית ניתן להשכיר דירות במחירים סבירים ביותר.

אפשרות נוספת היא להשכיר דירה מחברות השכרה שונות בבעלות ישראלית בעלויות יחסית סבירות.

בלוס אנג'לס ניתן במרבית המלונות לשכור חדר אפילו לתקופה של חודש או יותר, אך התשלום מחושב לפי מספר הלילות, בעיקר אם מזמינים את החדר דרך רשת האינטרנט. מסיבה זו, כדאי ליצור קשר עם המלון ולנסות לבקש הנחה על שהות ממושכת.

בתים פרטיים ודירות בהולנד

אם החלטתם לשהות ולעבוד תקופה מסוימת באמסטרדם ואתם מחפשים מקום לינה, עליכם לדעת כי חדרי המגורים בעיר הם קטנים מאוד ויקרים.

במרכז העיר ישנן דירות גדולות, יוקרתיות ומדהימות ביופיין אך הן מתאימות בעיקר למי שמזלו שפר עליו ואין לו בעיה של תקציב. מי שרוצה לחסוך ייאלץ להסתפק בדירות הקטנות המוצעות להשכרה דווקא בשכונות שמסביב לעיר.

דירות ובתי מגורים בגרמניה

בברלין מחירי הדירות הגדולות עשויים להגיע ל-1,500 יורו לחודש אך הם כוללים גם ארוחת בוקר. בעיר ישנם פתרונות לינה מגוונים המתאימים כמעט לכל כיס וניתן למצוא אכסניות, הוסטלים, מלונות  וחדרי לינה הרחוקים מעט ממרכז העיר במחירים סבירים ביותר.

דירות מגורים באנגליה

לונדון היא עיר יקרה יחסית, ולעיתים מומלץ דווקא לשכור חדר במוטל ולא בבית דירות. ממש כמו בערים אחרות, ככל שמתרחקים ממרכז העיר ומתפשרים על דירה קטנה יותר כך גם גובה השכירות יורד.

לקריאה מורחבת: מדריך לינה באנגליה

לקריאה נוספת: טיפים לפני היציאה לחו"ל