החלטתם לחפש עבודה בקנדה? מהן העבודות שסביר שתמצאו שם, כמה משלמים ולמי פונים.
מדריך חיפוש עבודה בקנדה - איפה כדאי לעבוד וכיצד מחפשים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

מדריך חיפוש עבודה בקנדה - אילו עבודות קיימות

Hebrew
  

טוב, אז החלטנו להרחיק עד לקנדה, הרחק מאיזור הנוחות שלנו והרחק מהמשפחה והחברים, אילו סוגים של עבודה בקנדה נמצא, איפה אנחנו צריכים לחפש? למי לפנות? מה צריך בשביל עבודה בקנדה?

על כל השאלות הללו ננסה לענות כאן ולהסביר לכם מעט על איך למצוא עבודה בקנדה.

עבודה בקנדהעבודה בקנדה – אילו סוגי עבודות ניתן למצוא?

ובכן, אנו הישראלים מעוניינים בכסף טוב ובזמן קצר ככל האפשר, עבודה בחו"ל בעגלות זה אחד התחומים המוכרים לנו יותר כישראלים וזו דרך מעולה לעשות הרבה כסף בזמן קצר.

בין המוצרים שנמכרים בעגלות תוכלו למצוא מוצרי ים-המלח, איפור, מיישרי שיער, סיגריות אלקטרוניות ועוד דברים רבים.

מקצוע אחר שפחות מוכר לנו הוא מנעולן. כאשר המנעולנים בעצם עונים לקריאות ובכך מרוויחים את כסף, חשוב לציין כי כאן תצטרכו להשקיע כסף משלכם בכדי לקנות את כלי העבודה.

ישנם תפקידים נפוצים נוספים לישראלים בעבודה בקנדה דוגמת ניקוי שטיחים, מכירת מזגנים ואופר שתפקידו להשגיח 24 שעות על ילדים.

קיראו בהרחבה מדריך אפשרויות העבודה בחו"ל

חשוב מאוד לציין כי לרוב תפקידי עבודה בקנדה שצוינו כאן השכר מתבסס על אחוזים ממכירות ולמרות שהעבודה קשה ניתן להרוויח כסף טוב בזמן קצר בעבודה בקנדה.

איפה לחפש עבודה בקנדה? למי לפנות בשביל למצוא עבודה בקנדה?

ניתן למצוא ברשת האינטרנט הרבה מעסיקים ישראלים אשר מחפשים ומעדיפים עובדים ישראלים, מכיוון שאלו יכולים לעבוד שעות ארוכות ללא תלונות. מומלץ לשוטט בגוגל ובאתרי אינטרנט יעודיים בדיוק למטרה של חיפוש עבודה בחו"ל ככלל וכן עבודה בקנדה בפרט.

באתרים אלו תוכלו למצוא פרטי יצירת קשר עם עסקים המחפשים עובדים – מומלץ מאוד לעשות מחקר האם מדובר בחברה אמינה או לא, מומלץ גם להיפגש בארץ לפני הטיסה ותחילת עבודה בקנדה.

בעיקרון, כולם יציעו לכם בערך אותו הדבר – שכר בין 3,000$ ל6,000$, דירה מרוהטת + רכב, טלויזיה ולפעמים גם בריכה בקומפלקס שתגורו בו.

חשוב לעשות סקר ולבדוק את הותק של החברה, האמינות, היחס לעובדים, ניתן גם לדבר עם עובדים לשעבר וכך תוכלו להתרשם באמת האם החברה מספקת את מה שמבטיחה ואינה מפזרת הבטחות ללא כיסוי.

עבודה בקנדה - מה צריך?

הרוב המוחלט של מעסיקים ישראלים יספקו לכם ויזת עבודה בקנדה מההגירה הקנדית וכך תוכלו לעבוד בקנדה בלי הפחד להיתפס על ידי שלטונות ההגירה, כך תוכלו לפתוח חשבון קנדי ולהפקיד את המשכורת שלכם לשם בלי לשים את הכסף מתחת למזרן ולפחד שיגנב בכל דקה ודקה.

לחצו כאן למידע נוסף על קנדה

יהיו גם מעסיקים שלא ישנה להם אם תעבדו ללא ויזת עבודה בקנדה, כמובן – שברגע שאתם נתפסתם, אתם אלו אשר תבלו במעצר ותגורשו ובכך יגמר הפרק שלכם בקנדה בטון צורם מאוד, לכן חשוב ללכת למעסיק אשר מספק לכם ויזת עבודה בקנדה.

לקריאה נוספת: לינה בקנדה