מחפשים עבודה בניו זילנד? מדריך למחפשי עבודה בניו זילנד באתר עבודה בחו"ל
עבודה בניו זילנד - משרות ומציאת עבודה בניו זילנד
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

מחפשים עבודה בניו זילנד?

Hebrew
  

ניו זילנד היא מדינה השוכנת על שלושה איים בדרומו של האוקיינוס השקט. שטחה של ניו זילנד מגיע ל-270,534 קמ"ר, ומספר תושביה הוא כארבעה מיליון.

השפה הרשמית בניו זילנד היא האנגלית, ומרבית האוכלוסייה בה היא נוצרית. כל מי שביקר במדינה יספר כי התושבים באי נחמדים ומסבירי פנים בצורה קיצונית.

נופיה הקסומים של ניו זילנד, המרחבים הירוקים, פסגות ההרים המלבינות, הכבשים הלבנות והשמנמנות המלחכות עשב בכל פינה הפכו את ניו זילנד לייעד אטרקטיבי במיוחד לטיולים וגם לעבודה.

בשנים האחרונות החלו צעירים ישראלים רבים להגיע לניו זילנד במטרה לעבוד; רמת החיים הגבוהה, הנופים הקסומים, התנועה הבלתי פוסקת של תיירים ושוק שהוא יחסית חדש, הם חלק מהסיבות המביאות צעירים רבים לטוס שעות ארוכות עד קצה העולם כדי לעבוד. 

תחומי עבודה בניו זילנד

עבודה ביו זילנגכמו בשאר מדינות העולם, העבודה בניו זילנד מתרכזת בתחום המכירות ובעיקר בעגלות. בניו זילנד ישנם לא מעט קניונים מפוארים וגדולים, בהם חולפים מדי שעה לקוחות רבים.

המוצרים הנמכרים בעגלות מכירה בניו זילנד הם לרוב מוצרי קוסמטיקה מים המלח.

בשל מיקומה בקצה הדרומי של כדור הארץ חשופה ניו זילנד יותר ממדינות אחרות לנזקי החור באוזון ותושביי המקום נוהגים להשקיע לא מעט כסף בקניית מוצרים שונים לעור. מסיבה זו, גם האיפור המינראלי, הנחשב לבריאותי יותר, הוא פופולארי מאוד בעגלות המכירה.

קיראו בהרחבה על: אפשרויות עבודה באוסטרליה

שעות העבודה בעגלות בקניונים הן לרוב מתשע בבוקר ועד שש בערב, ובימי חמישי עד שעות מאוחרות יותר. לקראת הכריסמס מתארכות מעט שעות העבודה.

תחום המכירות בניו זילנד כולל גם מכירה של ציורי שמן מבית לבית. מזג האוויר הנעים והתושבים החביבים ומסבירי הפנים, הופכים את העבודה במכירת ציורי השמן למשימה נעימה ביותר וכמעט לטיול מרענן בחיק הטבע.

עם זאת, שעות העבודה במכירה של ציורי שמן אינן רבות יחסית לעבודה בעגלות, שכן זו עבודה פיזית הדורשת מאמץ רב.

תחום עבודה נוסף בניו זילנד הוא הקטיף. עבודה זו היא קשה יחסית ואיננה מתגמלת כספית כמו עבודת המכירות. עם זאת, עבודת הקטיף מזמנת לעובדים חוויה חד פעמית ואפשרות להתגורר ולטייל בנופי האי המקסים, והיא מתאימה במיוחד למי איננו אוהב למכור.

לקריאה נוספת: עבודה חקלאית בחו"ל

היכן עובדים?

מוקדי העבודה המרכזיים בניו זילנד הם: העיר אוקלנד שהיא הגדולה ביותר במדינה; קהל היעד באוקלנד הוא בעיקר תיירים.

לעומת זאת, בעיר כרייסצ'רץ' דווקא המקומיים האמידים הם הלקוחות העיקריים. וולינגטון, שהיא עיר הבירה של ניו זילנד, גם היא מקום אידיאלי נוסף לעבוד בו במכירות.

תנאי חיים בניו זילנד

ניו זילנד היא אחת המדינות היקרות בעולם. המרחק הגדול של האי הניו זילנדי משאר מדינות העולם, הופך את תהליך ייבוא המוצרים למסורבל ביותר וממילא מייקר מאוד את מחירם ביחס לארץ.

מסיבה זו ועל-אף השפע בחנויות, מחיר המזון ובייחוד מזון כשר הוא יקר ביותר. גם מחירי השכירות והחשבונות השוטפים הם גבוהים מאוד.

לכן לפני שנוסעים, חשוב ביותר לתכנן כיצד לצמצם עלויות ולברר עם החברה איתה עובדים, אם היא נושאת בהוצאות שכר הדירה או מהו גובה ההשתתפות שלה בתשלום.

מחפשים עבודה בניו זילנד? פנו אלינו ונסייע לכם למצוא!

קראו גם על: עבודה על ספינה בחו"ל