בואו לקרוא ולדעת יותר על כל האפשרויות לעבוד בסינגפור! לחצו כאן לפרטים...
עבודה בסינגפור מעניינת אותך? בואו לקרוא על כל האפשרויות לעבוד בסינגפור
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

אפשרויות עבודה בסינגפור

Hebrew
תאריך: 11/11/2014 13:03   

סינגפור היא מדינה טרופית יפהפייה השוכנת על אי קטן בדרום מזרח אסיה. סינגפור היא גם מעצמה כלכלית, תופעה בקנה מידה עולמי, ואבן שואבת לאוכלוסיות מכל מדינות האזור: אפשר למצוא בסינגפור ייצוג נכבד של כל  תרבויות המזרח והרבה אירופאים.

ערבוב התרבויות הזה יוצר אוכלוסייה מרתקת ומגוונת עם שילובים אתניים ותרבותיים יוצאי דופן וייחודיים לסינגפור. ערבוב התרבויות גם אומר הרבה ימי חג של דתות שונות והרבה תיירים – 8 מיליון בשנה - עם תאווה גדולה לבזבוזים, שיכולים בקלות להגיע לכיסים של מי שעוסק שם במכירות.

בניגוד לשאר מדינות דרום מזרח אסיה שיש בהן עניים ומעט עשירים, רמת החיים בסינגפור היא מהגבוהות בעולם – "מנהטן של המזרח הרחוק".

השכר ותנאי התעסוקה לעובדים ישראלים שם הם ברמה הגבוהה ביותר, תרבות הצריכה של מוצרי איכות-חיים היא מפותחת מאוד, והרווחים למוכרים - בהתאם.

כך שאם רצית לפגוש את המזרח, וגם להרוויח הרבה כסף בגן עדן טרופי של שפע וקניות – סינגפור היא היעד בשבילך, עם הרבה אטרקציות, חופים לבנים ושמש, שעה וחצי טיסה מהאיים של תאילנד.

יתרון נוסף הוא יתרון השפה – אנגלית היא השפה השולטת במקום כמתחייב מהאופי הקוסמופוליטי של המקום. אין צורך ללמוד שפה מקומית קשה כדי להסתדר ולעבוד עם הסינגפורים.

דרישה לוויזה/אשרת עבודה עבודה בסינגפור

סינגפור היא מדינה זעירה – עיר-מדינה, למעשה. שיעור הפשיעה בה הוא מהנמוכים בעולם ולא במקרה.

כדאי מאוד לציית לחוקים הנוקשים, ששומרים על איכות החיים הגבוהה במדינה, ולא להסתבך עם השלטונות, שמחמירים מאוד בכל עניין.

עבודה לא חוקית יכולה להנחית עליך קנס של 5000 דולר ולעיתים גם מאסר של מספר חודשים.

לקריאה נוספת: עבודה בלתי חוקית בארה"ב

החברה המעסיקה תנפיק עבורך אשרת עבודה כבר בארץ, תתדרך אותך מה עליך להגיד בביקורת הדרכונים בסינגפור – שם יהיה עליך לבצע בדיקות רפואיות ולגשת ללשכת העבודה כדי לקבל אישור קבוע.

אשרת העבודה מחייבת אותך להרוויח בסינגפור שכר של 1300-1900 דולר בחודש. תוקף הוויזה חצי שנה והיא ניתנת להארכה לשנתיים. הוויזה כובלת את העובד לחברה שהנפיקה את הוויזה בלבד – לא ניתן לעבוד בחברה אחרת.

ניתן גם להגיע למדינה עם אשרת תייר, ולבקש אישור עבודה באופן עצמאי לאחר הנחיתה בסינגפור.

אפשרויות העבודה הקיימות

תחום העבודה של ישראלים בסינגפור נמצא בחיתוליו, כך שהאפשרויות מוגבלות יחסית – אבל הכניסה לאזור יחסית בתולי, והעבודה עם לקוחות עשירים שרובם מעולם לא נתקלו בעובדים ובמוצרים מישראל, היא חלק מהקסם וסוד ההצלחה של העבודה בסינגפור.

מכירות בקניונים

כמו בכל העולם גם פה זהו תחום העבודה העיקרי של ישראלים: עבודה במכירות ב"עגלות" – כינוי לדוכני מכירה בקניונים. מוכרים בעיקר מוצרי ים המלח ותמונות-שמן, אבל גם צעצועים, מוצרי נוי, אביזרי שיער ובגדים, כאשר התשלום הוא על בסיס אחוזים מהמכירה. טיפ קטן: במזרח, נגיעה באדם ללא הסכמתו נחשבת כחדירה גסה לפרטיות.

בין שפע התיירים, והסינגפורים שמאוד אוהבים מוצרים מסוג זה כאמור, ההצלחה מובטחת. גם אם אין לך ניסיון במכירות, החברות המעסיקות נותנות הכשרה מסודרת, כך שביכולתך להיכנס לעבודה מהר, להרוויח היטב וליהנות מחוויה מעצבת, אם יש לך נכונות לעבוד קשה וראש פתוח. שעות העבודה בקניונים הן מעשר בבוקר עד עשר בלילה, שישה ימים בשבוע.

אבטחה

במוסדות פרטיים וציבוריים, מתאימה למשוחררי יחידות קרביות.

קיראו בהרחבה על: עבודה באבטחה בחו"ל

אופר

טיפול בילדים, כולל מגורים בבית המשפחה – מתאים בעיקר לבנות, עדיף עם ניסיון בטיפול בילדים.

אז אם אתם סטודנטים בחופשה, או סתם רוצים לעשות הפסקה מהחיים ולעשות קצת כסף בחו"ל, סינגפור הינה היעד המושלם לטייל לעבוד ולעשות הרבה כסף....

לקריאה נוספת: עבודה כאופר בארה"ב

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור