בואו לקרוא ולדעת יותר לפני שיוצאים לעבוד בגרמניה! לחצו כאן לפרטים...
מה דעתך על עבודה בגרמניה? הדרך לעבוד בגרמניה מתחילה כאן!
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

לצאת לעבודה בגרמניה

Hebrew
תאריך: 10/12/2014 15:53   

גרמניה היא כלכלה מתועשת ענקית שרק הולכת ומתפתחת. היא לא נפגעה כמעט במשבר בכלכלי האחרון וכוח הקנייה של אזרחיה הוא אדיר. שהות בגרמניה יכולה להוות קרש קפיצה לצמיחה כלכלית אישית, לא רק לטיול והנאה.

אם מתגברים על אסוציאציות של השואה, אפשר לגלות בגרמניה מורשת תרבותית עשירה ורבגונית, שגם הופכת אותה ליעד תיירותי מוביל שמושך הרבה תיירים - מה שאומר הרבה לקוחות למכירות בעגלות שכמו בכל מקום גם כאן הן הענף המוביל אצל ישראלים, וגם הרבה הזדמנויות בשבילך לטייל במדינה. חיי הלילה התוססים של ברלין נמצאים ברמה דומה לאלה של תל אביב.

גרמנים רבים יודעים אנגלית ולכן ניתן לתקשר איתם בקלות יחסית. לעבודה בגרמניה יש יתרון בולט והוא יחסי הידידות הקיימים בין גרמניה והגרמנים לישראל.

עד כמה שזה לא נשמע טוב, עדיין קיימים במדינה תחושות אשם מאז השואה שנותנים לישראלים יתרון נוסף. כמו כן יש לזכור שההכנסות המתקבלות הן באירו שהוא מטבע חזק במיוחד.

דרישה לוויזה/ אשרת עבודה עבודה בגרמניה

מאז פברואר 2014 משתייכת ישראל לקבוצה קטנה של מדינות שאזרחיהן יכולים להגיע לגרמניה כתיירים ולהוציא בה אשרת עבודה לאחר שהגיעו למדינה.

ישראלים בגילאי 18-30 יכולים לגשת לרשות המוסמכת לטיפול באזרחים זרים ולהוציא ויזה לתקופה של חצי שנה.

קיראו: טיפים חשובים לפני יציאה לעבודה בחו''ל

יש לזכור שהעבודה חוקית רק לאחר קבלת אשרה זו, מותר לעבוד עד שישה חודשים במהלל השנה, וחייבים להחליף מעסיק אחרי שלושה חודשים.

יש להוכיח יכולת למימון של שלושת חודשי השהייה הראשונים בגרמניה וכן של כרטיס טיסה בחזרה לארץ, וכן ביטוח נסיעות בתוקף לכל התקופה.

ניתן להוציא אשרת עבודה גם בשגרירות גרמניה בארץ. האשרה תקפה עד שנה, וניתן לעבוד בה כשכיר בכל תחום שהוא.

היא מותנית בהצגת כרטיס טיסה הלוך-חזור (או רק חזור, אם אתם כבר שם), ביטוח רפואי והוכחה כספית ליכולתם לממן את שהותם בגרמניה לכל אורך התקופה. הבעיה שמספר האשרות מוגבל – עד 500 בשנה, כל הקודם זוכה.

אפשרויות העבודה בגרמניה

היקף העבודה גרמניה, כמו בכל מדינות אירופה הוא 7-8 שעות ביום עם שכר גבוה אך יש לזכור, כי רמת החיים בגרמניה גבוה וכן עליות המחייה. אבל אל דאגה עדין תוכלו לחסוך והרבה.

העבודה הרווחית ביותר לישראלים, כמו בכל מדינה, היא מכירות – בין אם בעגלות בקניונים או במכירת ציורי שמן מבית לבית. הגרמנים הם צרכנים גדולים של מוצרי היופי והטיפוח מים המלח שהם המוצר החם ביותר בעגלות.

לקריאה נוספת: אפשרויות עבודה בצרפת

מכירת ציורי שמן מדלת לדלת מערבת מאמץ גדול אבל מעט שעות. ניתן להגיע בה להכנסות של עשרות אלפי שקלים בחודש.

בגרמניה יש הרבה ישראלים, אפשר למצוא עבודות אצלם בשמרטפות, ניקיון וכדומה. עבודות נוספות לישראלים בגרמניה הן מלצרות ושטיפת כלים במסעדות. ואפילו שירות לקוחות בעברית או באנגלית – ללקוחות בארץ.

לקריאה נוספת: עבודה בחו"ל לסטודנטים במהלך חופשת הקיץ
 

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור