עבודה בחו"ל - אז השקעתם שלוש שנים בלימודי סינית, הודית או יפנית. עכשיו הגיע הזמן לשכלל את כישורי השפה במקום בו היא נוצרה!
עבודה למסיימי תואר בלימודי מזרח אסיה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

עבודה באסיה - למסיימי לימודי מזרח אסיה

Hebrew
  

לימודי מזרח אסיה הם תחום לימודים ספציפי מאוד, שבניגוד לתארים הרווחים כגון כלכלה, חינוך ותארי ההנדסה למיניהם, מציע תחומי העסקה מצומצמים יותר.

לפני שמחפשים עבודה בתחום הלימודים, כדאי לבחון את אפשרויות העבודה השונות בתחום זה ואת הדרישות המינימליות לעבודה בארצות המזרח הרחוק.

ויזה

על מנת לעבוד בארצות המזרח יש להוציא ויזות עבודה. הארצות המבוקשת ביותר בקרב אזרחי ישראל שסיימו תואר בלימודי מזרח אסיה הן סין, יפן והודו.

בסין, על מנת להוציא ויזת עבודה חייב מבקש העבודה להוכיח שיש חברה שקיבלה אותו לעבודה ומשלמת עבורו מיסים, ביטוח בריאות ומשכורת חודשית.

לחצו כאן כדי לדעת איך מוצאים רשיון נהיגה בינלאומי

על מנת לקבל ויזת עבודה בהודו יש להכיר את המנהגים והתרבות ההודית ברמה טובה ולהפגין בהם בקיאות, בנוסף להצגת מקום העבודה המיועד.

על מנת לקבל ויזת עבודה ביפן יש לפנות לשגרירות יפן בארץ ולהציג את תחום העבודה המבוקש, ובנוסף לכך להציג השכלה, נסיון ורקע רלונטיים. הויזה ניתנת לשלוש שנים.

הדרכת טיולים עבודה באסיה

לימודי מזרח אסיה מקנים ידע רב בתרבויות האזור, בגיאוגרפיה ובהיסטוריה המקומית. כל אלה הם בסיסי ידע הכרחיים למדריכי טיולים במזרח הרחוק.

מסיימי תואר בלימודי מזרח אסיה יכולים להתקבל למגוון רחב של עבודות הדרכת טיולים לתיירים מכל העולם בתור מדריכים בחברות של טיולים מאורגנים ואף בתור מדריכי טיולים עצמאיים ליחידים ולקבוצות.

תרגום

לימודי מזרח אסיה מקנים למסיימים מיומנויות שפה בשפות המזרח הרחוק לבחירת הסטודנט. דוברי יפנית, סינית ואנגלית ימצאו מגוון רחב של עבודות תרגום.

לקריאה נוספת: טיפים חשובים לפני יציאה לעבודה בחו''ל

בענף התעשיה המייצא מוצרים רבים תחומי העבודה מצומצמים יותר וניתן למצוא עבודות בתרגום לאנגלית ולעברית של ספרי הדרכה ושיווק של מוצרים המיוצרים באזור. גם בתעשיות הקולנוע, וההיי-טק קיימת דרישה למתורגמנים זריזים ומקצועיים.

הדרישה לתרגום של אזרחי חוץ קיימת לרוב בשפות שאינן אנגלית. דרישה זו נובעת בעיקר מהעובדה שתושבי ארצות המזרח הרחוק העוסקים בקולנוע, תעשייה והיי-טק הינם דוברי אנגלית ומסוגלים לתרגם משפת המקור לאנגלית ברמה טובה.

המחסור בתרגום הוא לרוב ישירות מסינית ויפנית - לעברית, על כן דווקא בתחומים אלו ניתן למצוא עבודה בחו"ל.

הוראת אנגלית

תחום נדרש כיום בארצות המזרח הרחוק, ובסין ויפן בעיקר, הינו תחום הוראת האנגלית. הוראת אנגלית תפסה נתח ניכר משוק הקורסים החופשיים בארצות אלו ויכולה להניב רווחים יפים.

כמובן שלימודי מזרח אסיה אינם מספיקים על מנת להתקבל לעבודה זו ויש להציג ניסיון רלונטי בתחום, בין אם מהארץ ובין אם מחו"ל.

השכר הממוצע לשעת הוראה אנגלית ברמה בסיסית (בתי ספר יסודיים ותיכוניים) הוא 90-120 יואן, השווים בקירוב ל50-60 ש"ח.

הוראת אנגלית במוסדות פרטיים, באקדמיה וברמות אנגלית גבוהות יכולה לזכות את המורה בסכומים גבוהים בהרבה.

תעשיית הקולנוע

תעשיית הקולנוע הסינית מחפשת בנרות שחקנים וניצבים בעלי מראה זר הדוברים את השפה המקומית. עבודה זו מספקת היכרות טובה עם האוכלוסיה הסינית המגוונת, ומספקת משכורות נאות ביותר הן בתור שחקן והן בתור ניצב.

גלשו באתר וגלו עולם שלם של טיפים ומידע על עבודה בחו"ל!

למידע נוסף לקראת עבודה במזרח:מדריך תרבויות המזרח

תופתעו לגלות מהן אפשרויות העבודה בחו"ל העומדות בפני בוגרי תואר בלימודי מזרח אסיה...