מחפשים עבודה באוסטרליה הרחוקה? רוצים לעבוד בניו זילנד? ליחצו כאן ומיצאו אפשרויות תעסוקה...
עבודה באוסטרליה - עבודה בניו זילנד, דרושים באוסטרליה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

רוצים לעבוד באוסטרליה או ניו זילנד? מבחר הצעות עבודה...

Hebrew
  

עבודה באוסטרליהכולנו יודעים שאוסטרליה מדינה מרתקת, לא פחות משכנה ניו זילנד. אך מה דעתכם לצאת לעבוד במדינות הרחוקות, מעבר לים?

עבודה באוסטרליה או בניו זילנד מבטיחה לכם חוויות מרתקות, לצד סכומי כסף גדולים שאותם תחסכו. בעמוד זה תמצאו מידע מגוון אודות חברות המציעות לישראלים תנאי עבודה מעולים, אישורי שהייה + אישור עבודה חוקי למהדרין!

אם אתם חולמים על עבודה מעבר לים, בקצה השני של העולם, הדעתם למקום הנכון ואתם במרחק נגיעה: מקומות עבודה בניו זילנד או באוסטרליה מחכים רק לכם! בוגרי צבא, גברים ונשים כאחד.

אוסטרליה היא היבשת החמישית בעולם והיא מדינה של מרחבים ציוריים ואינסופיים ושל נוף פראי ובתולי. מרבית התושבים באוסטרליה חיים סביב לרצועת החוף, ופנים היבשת כמעט ריק מאדם, למעט כמה ישובים בודדים.

נופה המיוחד של אוסטרליה, רמת החיים הגבוהה ומרחביה האינסופיים הפכו אותה לייעד אטרקטיבי, הן לצורך טיול והן לצורך עבודה.

כדי לעבוד באוסטרליה יש צורך באישור עבודה בנוסף לוויזה. את אישור העבודה הקרוי "Tax file number" יש לתת למעסיק וניתן לקבלו לאחר קבלת הוויזה מהרשויות המוסמכות. סוגו של אישור העבודה תלוי בסוג הוויזה, כאשר לדוגמה, אם קיבלתם ויזת סטודנט, תוכלו לעבוד 20 שעות שבועיות בלבד בזמן הלימודים.

מי שנושא ויזת תייר איננו רשאי לעבוד, כאשר העונש הצפוי למי שנתפס עובד באופן בלתי חוקי הוא גירוש ואף איסור כניסה עתידי לתוך גבולות אוסטרליה. מי שנושא דרכון זר יכול פעמים רבות להוציא ויזת עבודה הקרויה "Working Holiday Visa".

למידע נוסף ליחצו: ויזה ואשרות עבודה בחו"ל

היקף העבודה באוסטרליה

עבודה חלקית – עבודה חלקית מוגדרת באוסטרליה כעבודה של עד 20 שעות שבועיות. כמעט כ-25% משוק העבודה האוסטרלי נכלל בקטגוריה זאת, כאשר מרבית העבודה הזמנית מתרכזת בענפיי התיירות והאירוח.

קיראו על: עבודה חקלאית בחו"ל

עבודה זמנית – עבודה זמנית היא עבודה לתקופה קצובה ומוגבלת, בין מספר שעות לכמה חודשים. 18% מהמועסקים בשוק האוסטרלי נחשבים כעובדים בעבודה זמנית; מרבית העובדים הזמניים הם תיירים בעלי ויזה מתאימה המאפשרת להם לעבוד באוסטרליה לרוב כשלושה חודשים.

העבודות הזמניות הן לרוב בחוות הפזורות באזורים שונים באוסטרליה. בתקופת הקיץ ישנם גם לא מעט סטודנטים המשלימים הכנסה בתעשיית התיירות במסגרת עבודת סטודנטים בחופשת הסמסטר.

עבודה קבועה – כדי להשיג עבודה קבועה באוסטרליה יש לפנות לסוכנים שונים העוסקים בנושא או לחפש בלוחות הדרושים ולשלוח קורות חיים באופן עצמאי. ברשת האינטרנט ישנם היום מנועי חיפוש עבודה שונים, כדוגמת: www.jobsearch.gov.au, www.seek.com.au, www.careerone.com.au ו-www.mycareer.com.au.

כיצד למצוא עבודה באוסטרליה?

השיטות הנפוצות למציאת עבודה באוסטרליה הן: באמצעות עיון בלוחות דרושים, פרסום מודעה, הסתייעות בקשרים אישיים ופנייה עצמאית למעסיקים.

שליחת קורות חיים – לרוב תדרשו להציג קורות חיים כמעט לכל סוג עבודה; קורות החיים צריכים להיות מפורטים ביותר, להשתרע על כשלושה עמודים לפחות ולכלול מכתב פנייה. מידע על אופן כתיבת קורות חיים ניתן למצוא במנועי החיפוש.

ראיון עבודה – אל ראיון העבודה יש להגיע לבושים כראוי ולהתכונן לענות על שאלות רבות. לרוב תצטרכו לספק הוכחות לכישורים שלכם באנגלית קולחת.

שעות עבודה מקובלות – שבוע העבודה באוסטרליה הוא של 37 שעות, אלא אם נרשם אחרת בחוזה העבודה שנחתם עימכם. לרוב, שעות העבודה המקובלות הן החל מתשע בבוקר ועד חמש אחר הצהריים בימים שני עד שישי. על השעות הנוספות מקבלים העובדים שכר נוסף בהתאם לחוק. למעסיק אסור להוריד את השעות השבועיות עליהם הוסכם בחוזה העבודה.

הביטוח הלאומי נכלל בתוך המס הרגיל והפנסיה מופרשת על-ידי המעסיק. המעסיק חייב להפריש 9% מהשכר החודשי של העובד לצרכי פנסיה גם למועסקים בחצי משרה או לעובדים זמניים. מחפשים עבודה באוסטרליה? פנו אלינו ונמצא בדיוק את מה שאתם מחפשים!

לקריאה נוספת: אפשרויות עבודה לבעלי דרכון אירופאי

 

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
מחפשים עבודה בניו זילנד? - מחפשים עבודה בניו זילנד? בואו לקרוא ולהבין איפה עובדים, כמה מרוויחים, כמה עולה לשכור דירה ומה חשוב להכין לפני הנסיעה לניו זילנד הרחוקה.