מחפשים עבודה באירופה? רוצים לטייל במדינות אירופה ולהרוויח אלפי אירו בכל חודש? ליחצו כאן ותמצאו!
עבודה באירופה - חיפוש עבודה, דרושים באירופה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

מחפשים עבודה באירופה? רוצים להרוויח כל חודש אלפי אירו?

Hebrew
  

למעשה, ההכנסה החודשית של עובדים במדינות אירופה כפולה (לפחות) מהשכר הממוצע במשק הישראלי ולעיתים מגיעה גם עד פי 5, והכל ללא הכשרה מוקדמת ובעבודה חוקית לגמרי. מחפשים עבודה שמכניסה כסף גדול? רוצים לנסות את ספרד? אנגליה? איטליה? שבדיה? עבודה באירופה

בעמוד זה תמצאו את כל המידע למחפשי עבודה בארצות אירופה השונות, מעסיקים, חברות למכירת מוצרי ים המלח, תמונות וציורי שמן, עגלות מכירה ועוד.

המוני ישראלים יוכלו לספר: עבודה באירופה מכניסה אחלה כסף!

עבודה באירופה מכניסה אלפי אירו מדי חודש ולאחר כמה חודשי עבודה בודדים, תרוויחו יותר בשנה שלמה של עבודה קשה בישראל.

היום כדי לנסוע למדינה זרה ומרתקת ואפילו להרוויח לא מעט כסף, לא צריך להתחיל בהליך מסורבל של בקשת ויזה, לטוס אל צידו השני של הגלובוס כ-12 שעות, ולנסות לשכנע את פקיד ההגירה כי הגעתם רק לטיול ואין בכוונתכם להישאר.

היום פשוט אפשר לטוס כחמש שעות לכל היותר ולעבוד באחת ממדינות אירופה: אנגליה, ספרד, הולנד או בכל מקום אחר.

אם שמעתם על חבר או על קרוב שלכם, שטס לעבוד באירופה לאחר הצבא או בזמן החופשה מהלימודים והרוויח לא מעט כסף בזמן קצר יחסית, וגם אתם מעוניינים, אין סיבה שלא תוציאו אל הפועל את כוונתכם.

היום כמעט בכל לוח דרושים ניתן למצוא עבודות שונות בחו"ל ובאירופה בתחומים שונים ובעיקר במכירות.

יבשת אירופה מציעה למגיעים אליה עולם עשיר ביותר של היסטוריה, תרבות מרתקת, נופים עוצרי נשימה ואורח חיים השונה כל-כך מזה שאנו מורגלים אליו בארץ.

צרפת על מחוזותיה הציוריים ופריז עיר האורות הרומנטית, איטליה ועריה העתיקות והמפוארות, אנגליה הקרירה והמוקפדת, גרמניה, ספרד, שווייץ ושאר מדינות אירופה הן מיוחדות וייחודיות ומזמנות למבקרים ולעובדים בהן שלל חוויות בלתי נשכחות.

במרבית העבודות באירופה אין צורך בניסיון קודם אך חשוב לבחור בסוג עבודה המתאימה פחות או יותר לכישוריכם ומבטיחה כי תצליחו בה. תמיד ניתן להתייעץ עם חברים שחזרו משהות ארוכה באירופה.

בחירה מראש בסוג העבודה תהפוך את החיפוש ואת הארגון לממוקד ויעיל יותר. לאחר שהחלטתם באיזו מדינה אירופאית אתם מעוניינים לעבוד ובאיזה תחום, תוכלו לבחור את החברה עימה תעבדו; החברה היא זו שתשלם לכם את הכסף עבור העבודה, תדאג לפתור בעיות שיתעוררו ופעמים רבות גם תספק מקום מגורים ואפילו את עלות הטיסה.

בדקו הצעות שונות, בחרו בזו העונה בצורה הטובה ביותר לדרישותיכם ואל תחליטו מייד גם אם ההצעה נשמעת טובה ומפתה ביותר.

כמה עצות ליוצאים לעבוד באירופה

המנטאליות בישראל שונה מאוד מזו הקיימת באירופה וכדי לעבוד באירופה בייחוד במכירות, חשוב מאוד להכיר את המנטאליות המיוחדת לתושבים. כאשר מגיעים למקום עבודה חדש במדינה אירופאית, חשוב לנטוש את המנטאליות הישראלית המשוחררת והחוצפנית ולהיות מנומסים, אדיבים ותרבותיים יותר.

רבות מהעבודות באירופה בעיקר לצעירים הן, כאמור, במכירות. גם אם אתם ביישנים, מעט חסרי ביטחון עצמי או חששניים, אין סיבה ממשית לחשוש, שכן תוך זמן קצר תוכלו להסתגל לתנאיי העובדה ולהצליח. זכרו, כי אנשים בכל מקום בעולם כולל באירופה אוהבים מאוד לקנות.

כדי להצליח במכירות חשוב להיות אדיב, נחמד, לחייך ובעיקר להמתין בסבלנות שהמוצרים ימצאו את דרכם באופן כמעט טבעי אל הלקוחות.

הרושם הראשוני שאתם משאירים הוא חשוב ביותר. יש להגיע אל העבודה בצורה נקייה ומסודרת. חשוב ביותר להתגלח ולהתאים את התספורת למקום. בגדים מוזנחים, שיער ארוך וזקן אמנם מתאימים לאווירה הודו, אך לא למנטאליות האירופאית.

גם בנות צריכות להקפיד על הופעתן החיצונית, להתאפר בעדינות ולא ללבוש בגדים חשופים או פרובוקטיביים מדיי. הרושם הראשוני הוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין הצלחה לכישלון.

 

 

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
רוצה לצאת לעבוד בספרד? - רוצה לצאת לעבודה בספרד? בואו לקרוא טיפים והמלצות בנושא עבודה בספרד.
אפשרויות עבודה באירופה למחזיקי דרכון אירופאי - פורטל עבודה בחו"ל - אפשרויות עבודה שונות ומגוונות ולימודים באירופה למחזיקי דרכון אירופאי
רוצים לגור ולעבוד בשבדיה? - פורטל עבודה בחו"ל - חולמים על לעבור לגור בשבדיה? עכשיו אתם יכולים! מכירת תמונות בשבדיה - גם עבודה וגם כייף. לחצו כאן לפרטים נוספים.