מחפשים עבודה באנגליה? רוצים לטייל בלונדון ולהרוויח כסף גדול באמת? מקומות עבודה באנגליה...
עבודה באנגליה - עבודה בלונדון, לעבוד באנגליה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

מחפשים עבודה באנגליה? לונדון? לירות שטרלינג?

Hebrew
  
אנגליה היא מדינה המשתרעת על כ-130,000 קמ"ר; היא גובלת עם סקוטלנד ועם אירלנד וקרובה ביותר לצרפת. אוכלוסייתה של אנגליה מונה כ-49 מיליון נפש, הדת הרשמית היא הנצרות ובירתה היא לא אחרת מאשר לונדון. חשבת על עבודה באנגליה חשבת על לונדון...

שפת הדיבור באנגליה היא, כמובן, אנגלית בכמה ניבים, גאליים וולשיים. המטבע בבריטניה הוא הלירה שטרלינג. מזג האוויר לרוב קריר, הנופיים נהדרים וחיי העיר מרתקים.

בשנים האחרונות החלו לא מעט ישראלים צעירים, סטודנטים בחופשה או חיילים שהשתחררו מצה"ל לטוס לעבוד באנגליה. הישראלים המגיעים אליה אינם זקוקים לאשרת כניסה.

העבודה באנגליה מתרכזת בעיקר בלונדון ובערים גדולות אחרות והיא הזדמנות נהדרת להכיר את אנגליה, לחוות סגנון חיים אחר וגם להרוויח לא מעט כסף; ערכה של הלירה סטרלינג הוא פי שמונה מהשקל הישראלי, וממוצע השכר בערים הגדולות עשוי להגיע ל-65 פאונד לשעה שהם בערך 520 ש"ח.

הערים הבריטיות הן יפות ונוחות מאוד ורמת החיים באנגליה, בעיקר בלונדון, היא גבוהה ביותר. התרבות העשירה, הנימוסים, הלבוש המוקפד וחיי הלילה התוססים הם רק מקצת ממה שצפוי לעובדים באנגליה.

העבודה באנגליה היא גם הזדמנות נהדרת לשפר את האנגלית; שהות ממושכת של כמה חודשים באנגליה לצורך עבודה מול לקוחות אנגלים, ניהול משא ומתן, בילוי במקומות הומי אדם והטיולים משפרים את האנגלית בצורה משמעותית וטבעית וגם ללא צורך בתשלום עבור לימודים מוסדרים בכיתה סגורה.

יחסית למדינות אירופה האחרות היצע העבודות באנגליה לישראלים הוא גבוה אך כדי לעבוד בצורה חוקית יש צורך באישורי עבודה. עם זאת, מרבית הישראלים באנגליה עובדים ללא אישורים, כשחלקם רשומים כסטודנטים באחת מהמכללות באנגליה, לצורך קבלת אישור עבודה בלבד.

עבודה באנגליה...ומה לגבי מגורים?

המגורים ותנאיי החיים האחרים באנגליה ובעיקר לונדון אינם זולים אך, כאמור, גם השכר עבור העבודה הוא גבוה ביותר.עבודה באנגליה

שוק העבודה באנגליה התפתח מאוד בשנים האחרונות והוא מציע לדוברי השפה האנגלית מקומות עבודה אטרקטיביים ואפשרות למכור מוצרים ושירותים לתושבים וגם למיליוני התיירים המבקרים באנגליה במהלך כל עונות השנה.

קיראו בהרחבה על: אפשרויות הלינה באנגליה

באנגליה פועלות חברות מכירה ישראליות רבות המציעות עבודות שונות ברחביי המדינה ובערים הגדולות.

כדי לבחור בחברה המתאימה, יש לבדוק, להשוות ולמצוא את החברה האיכותית ביותר שגם מסייעת ומדריכה את העובד החדש.

רבים מהישראלים המחפשים עבודה זמנית באנגליה עובדים בקניונים, שכן תרבות הקניונים בבריטניה מזכירה מאוד את זו שבארצות הברית וגם בישראל.

באנגליה ניתן לעבוד במכירה של תמונות עבודת יד משמן מבית לבית, שכן ישנם לא מעט אנגלים האוהבים את הציורים הללו וישמחו לקנות אותם מכם; ניתן גם לעבוד במכירות בעגלות בקניון של מוצרי קוסמטיקה מים המלח, תכשיטים, צעצועים, בגדים או כל מוצר אחר.

לקריאה נוספת: מידע חשוב על אנגליה

לבד ממכירת תמונות מבית לבית או מכירה בעגלות ובדוכנים בקניונים, ניתן לעבוד באנגליה גם בעבודות אבטחה שונות, בעיקר בקהילה היהודית; לקהילה ישנם מוסדות וארגונים רבים הזקוקים למאבטחים באופן קבוע ולאורך כל ימות השנה.

ניתן אף לעבוד כאופר באחת המשפחות היהודיות, ולהיות אחראית על איסוף הילדים מהגן ומבית הספר, על טיפול בהם ואף ליטול חלק בעבודות הבית הקלות. מחפשים עבודה באנגליה? צרו קשר כבר עכשיו ואנו נמצא עבורכם עבודה מתאימה!

לקריאה נוספת: תחבורה בבריטניה