עבודה בחו"ל - רוצים לנצל את חופשת הסמסטר, להיות קצת בחו"ל וגם להרוויח כסף? לפניכם כל האפשרויות לעבודה סטודנטיאלית בחו"ל.
עבודה בחו"ל לסטודנטים במהלך חופשת סמסטר
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

סטודנט, מחפש עבודה לחופש בחו''ל?

Hebrew
  

לסטודנטים יכולה להתאים לדוגלים באסכולה השנייה, כלומר למאמינים בעבודה מכניסה בזמן קצר, כמו גם לענות על הצורך להתאוורר קצת באמצע שנת הלימודים ולשנות אווירה לטובת ביקור קצר בחו"ל.

ישנן עבודות סטודנטים בחו"ל, שהמשותף להן הוא משך הזמן הקצר של העבודה, ממספר שבועות ועד חודשיים, ודרישות התפקיד הן גמישות כיוון שהעבודות מיועדות לסטודנטים הן לא דורשות תואר אקדמי אלא מיומנויות שונות שהסטודנט מביא עימו.

יש לכם סבלנות? עבודה במכירות בחו"ל

עבודה אחת כזאת היא מכירות. סטודנט המחפש עבודה קצרה בחו"ל עשוי למצוא עצמו במסגרת עבודה בעגלות מכירה של מוצרי טיפוח מים המלח בתוך קניונים הומים בפלורידה או גומע קילומטרים בהליכה ברחובות גלזגו במהלך מכירת תמונות שמן מדלת לדלת. עבודות אלה דורשות אוריינטציה מכירתית, אורך רוח וסבלנות.עבודה לסטודנטים

התשלום עבור העבודה מחושב כאחוזים מהמכירות, כך שהוא עשוי לנוע בין אלפי לעשרות אלפי שקלים בחודש, בהתאם למידת האסרטיביות של המוכר והאטרקטיביות של המוצר.

לעבודה כזו מתלווים חסרונות כגון מגורים בדירה משותפת עם סטודנטים במצב דומה, התמודדות עם דחיות רבות מצד לקוחות פוטנציאליים ובעיקר - לרוב העבודה אינה חוקית והסטודנט מסתכן בגירוש מהמדינה אם ייתפס, או אף בעונש חמור יותר.

כדאי לקרוא: מדריך לחיפוש דירה בחו"ל

אל עבודות כאלה ניתן להגיע דרך לוחות דרושים באינטרנט או דרך פורומים שונים.

מהדרכה ועד עבודה על אוניית נופש

עבודת סטודנטים נוספת היא הדרכה במחנות קיץ, לרוב זוהי עבודה בארה"ב.

הפעם מדובר בעבודה חוקית ומוסדרת שמאפשרת לסטודנטים ישראלים להדריך ילדים אמריקאיים, ללמד אותם על ציונות וקצת קללות בעברית ותוך כדי להרוויח גם כסף ולהיחשף לאזורים בארה"ב אליהם לא היו מגיעים בדרך כלל.

הגיוס למחנות הקיץ נעשה דרך הסוכנות היהודית וארגונים דומים והוא דורש יכולת הדרכה והפעלת ילדים וזמינות בחודשי הקיץ, מושלם עבור סטודנטים בחופשה בין סמסטרים.

קראו בהרחבה: מה צריך לעשות בשביל לקבל ויזה לארצות הברית?

אופציה נוספת הפתוחה בפני סטודנטים היא עבודה על אוניית נופש. תחלופת העובדים הגבוהה בספינות הנופש מאפשרת הכנסת עובדים חדשים לעתים קרובות והם משתלבים בתפקידים שונים בצוותי הניקיון, הבידור, המלצרות או האבטחה, לתקופות קצרות במהלך הקיץ.

בין אם במכירות ובין אם בהדרכה, בין אם בקניון ובין אם על ספינת ענק, החשוב ביותר הוא לזכור ליהנות מהחופשה ולחזור ממנה (חוץ מעשירים יותר) גם רעננים יותר ומוכנים לסמסטר החדש.

חולם לעבוד בחו"ל? קרא על: אילו אפשרויות עבודה קיימות באוסטרליה?