עבודה בחו"ל - כל אפשרויות העבודה במקסיקו. מדוע כדאי לעבוד דווקא שם ועל ההזדמנות לשלב טיול עם עבודה במקסיקו
עבודה במקסיקו - אפשרויות עבודה בחו"ל
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

מה עם עבודה במקסיקו?

Hebrew
  

מקסיקו היא מדינה גדולה ביותר, ששטחה משתרע על 1,972,547 קמ"ר, שהם פי תשעים משטחה של מדינת ישראל הזעירה.

השפה הרשמית במדינה היא השפה הספרדית אך במחוזות מרוחקים מהמרכז דוברים הילידים האינדיאנים ביותר מחמישים שפות וניבים  נוספים.

במקסיקו ישנם נופים מגוונים ביותר, החל מנופי המדבר, דרך יערות הגשם ועד להרים הגבוהים והמושלגים. ישנם גם אתרים ארכיאולוגיים מרשימים, חופים כחולים ושטופי שמש, ערים עתיקות ופירמידות מרשימות שנותרו כשרידים לתרבות המאיה העתיקה.

בירתה של מקסיקו היא מקסיקו סיטי, מרבית האוכלוסייה היא מאסטיסית וכשליש ממנה הם אינדיאנים, ומאז הכיבוש הספרדי במאה השש עשרה הדת הרשמית היא הנוצרית- קתולית.

למה לעבוד במקסיקו?

היום ישנם לא מעט צעירים ישראלים המשלבים בין עבודה ובין טיול במדינה הרב-גונית, האקזוטית והמרתקת הזו.

העבודה במקסיקו מאפשרת לצעירים להרוויח כסף, להתנסות בצורת חיים אחרת, להתערות באוכלוסייה המקומית, לפגוש תיירים ממקומות שונים ברחביי העולם וגם לטייל ולבלות.

תחומיי העבודה במקסיקו עבודה במקסיקו

תנאי המחייה במקסיקו יחסית פשוטים וזולים, בעיקר ביחס לשכנתה ארצות הברית. מרבית העבודות בהן ניתן לעסוק במקסיקו, כמו במדינות העולם האחרות, הן בתחום המכירות והתיירות.

רבים מהצעירים הישראלים המגיעים למקסיקו עוסקים במכירות באמצעות עגלות בקניונים ובמרכזי קנייה הומי תיירים.

קיראו על אפשרויות נוספות לעבודה בחו"ל

המוצרים הפופולאריים ביותר הם מוצרי קוסמטיקה מים המלח. העבודה במכירות איננה דורשת כישורים מיוחדים ולרוב לאחר תקופת התנסות קצרה ניתן להרוויח לא מעט כסף.

בנוסף לכך, בחברות הגדולות מציעים לעובדים כחלק מתנאי העבודה גם מגורים נוחים בקרבת מקום העבודה. תנאי המגורים עבור העובדים הנם טובים ביותר וכוללים דירות מרווחות או בתי חוף עם כל הריהוט והציוד הדרוש.

תחום עבודה נוסף בו ניתן להשתלב במקסיקו הוא האבטחה. צעירים שהשתחררו לא ממזמן משרותם הצבאי ובייחוד הקרביים שביניהם, שנשאו נשק במהלך שרותם, יכולים לעבוד בתחום האבטחה על אניות השיט והתענוגות היוקרתיות בתחומיי הים שבין מקסיקו לשטחרה של ארה"ב.

לקריאה נוספת: עבודה בבידוק בטחוני בשדה התעופה

צעירים השולטים בשפה האנגלית, הספרדית או בשפות אחרות יוכלו להשתלב בצוות העובדים של האוניה בתחום השירותים או הבידור. השכר באניות הנופש הוא פעמים רבות גבוה מהשכר במכירות בקניונים.

כמה עצות לפני הנסיעה

 • רמת החיים במקסיקו עדיין נמוכה באופן יחסי למדינות אחרות והיא נחשבת למדינה מהעולם השלישי. מסיבה זו, חשוב ביותר לרכוש ביטוח רפואי מתאים ולקבל את החיסונים הנדרשים לפני הנסיעה
   
 • כדי להיכנס למקסיקו אין צורך בהוצאת ויזה מיוחדת אך מי שמעוניין לעבוד בה חייב לדאוג לאשרת עבודה.
   
 • לפני הנסיעה מומלץ ביותר לקרוא מעט וללמוד על מקסיקו, על האוכלוסייה במקום, על התרבות, על המנהגים ועל אורח החיים המיוחד שלה. מידע זה יהפוך את השהות שלכם במקסיקו לנעימה וטובה ביותר.
   
 • כאשר אתם מחפשים חברה מתאימה לעבוד איתה, חשוב לברר מהם תנאי העבודה, תנאי השכר ותנאים נלווים אחרים.

  תמיד כדאי להתייעץ עם חברים או קרובי משפחה שעבדו בעבר במקסיקו ולשמוע המלצות ועצות טובות.

אז שתהיה לכם עבודה נעימה.

לקריאה נוספת: עבודה באפריקה