רוצים לעבוד בקנדה? משרות והצעות עבודה בקנדה - מחפשים עבודה בחו"ל? קנדה מחכה בדיוק לך!
עבודה בקנדה - חיפוש עבודה בקנדה, משרות קנדה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

רוצים לעבוד בקנדה? משרות והצעות עבודה בקנדה

Hebrew
  

קנדה היא מדינה גדולה ביותר ובעלת נוף מגוון: פארקים לאומיים ענקיים ויפיפיים, רכסי הרים מושלגים, כפרי דייגים קטנים וציוריים וערים תוססות וקוסמופוליטיות.

הערים הגדולות והמפותחות, איכות החיים הגבוהה, הנופים הקסומים והמרחבים העצומים הם רק חלק קטן מהסיבות המושכות לא מעט אנשים לחפש עבודה בקנדה.

קנדה היא אחת המדינות היפות והמפותחות ביותר בעולם, היא בעלת רמת חיים גבוהה ביותר וכלכלה מפותחת, והיא מהווה פוטנציאל אמיתי להרוויח לא מעט כסף.

בקנדה אף קל יותר לקבל ויזת עבודה מאשר אצל שכנתה ארצות הברית. מסיבה זו, מידי שנה ישראלים רבים מנסים למצוא עבודה בקנדה.

עבודה בקנדה - מכירות בקניונים ובעגלות מכירה עבודה בקנדה

תחום המכירות הוא פופולארי ביותר והוא אחד התחומים המתאימים לצעירים, לסטודנטים או לכל ישראלי, שאיננו בעל מקצוע או הכשרה כלשהי, המעוניין לעבוד בקנדה בעבודה שהיא משתלמת מבחינה כלכלית ומבטיחה כסף מהיר תוך זמן קצר יחסית.

כדי לעבוד במכירות בעגלות בקניונים אין צורך בניסיון קודם. אם החלטתם לעבוד במכירות בקנדה, לרוב תקבלו הדרכה בסיסית מהחברה שתעסיק אתכם. עם זאת, אם יש לכם רקע במכירות, תוכלו לנצלו כדי להצליח.

לקריאה נוספת: מכירת תמונות שמן

לרוב כוללת העבודה במכירות: מוצרי בריאות שונים, מוצרי קוסמטיקה, צעצועים וסדקית והיא מתבצעת בקניונים הגדולים שבערים הגדולות בקנדה: בוונקובר, במונטריאול, בקלגרי ובערים נוספות.

כדי להצליח בתחום המכירות בקנדה, כמו בכל מקום אחר, ולהשיג רווחים נאים, עליכם להיות עקשנים ודבקים במשימה אך גם אדיבים ובעלי תודעת שירות גבוהה.

עליכם להתמיד ולא להיכנע גם אם ישנם ימים קשים ולא מוצלחים ואף לא להסתנוור מהצלחות חד-פעמיות.

מרבית החברות העוסקות בתחום המכירות ידאגו להנפקת ויזת עבודה ממשרד ההגירה הקנדי. ויזת העבודה בקנדה מאפשרת לעבוד באופן חוקי מבלי להיקלע לבעיות מיותרות עם שלטונות ההגירה. לרוב תקבלו גם חשבון בבנק קנדי אליו תופקד משכורתכם פעם בשבועיים.

רובן של חברות המכירות בעגלות הקניונים, ידאגו לאסוף אתכם משדה התעופה, ידאגו למקום מגורים נוח ולהסעות מהבית לעבודה ובחזרה.

קיראו בהרחבה את מדריך הלינה בקנדה

אם אתם חרוצים ושולטים בשפה האנגלית או אף בצרפתית תוכלו להרוויח שכר נאה של בין 3,000$ ל-6,000$ לחודש עבודה.

מקצועות הסיעוד בקנדה

בקנדה ישנו מחסור משמעותי באחיות ובכוח עבודה רפואי וסיעודי, ומסיבה זו מקבלים שם בברכה אחים ואחיות מוסמכים ומנוסים המעוניינים לעבוד. כדי להתקבל לעבודה בתחום הסיעוד, יש להגיש בקשה להגירה ולפנות לרגולטור כדי שההשכלה שרכשתם והניסיון שצברתם בישראל יוכרו גם בקנדה.

תהליך האישור אורך לרוב כשישה חודשים ולאחריהם תצטרכו לעשות בחינת בקיאות באנגלית. הבחינה מתקיימת בארץ ולאחריה ישנו מבחן נוסף הקרוי "CNO" המתקיים כבר בקנדה.

שכר העבודה בתחומיי הסיעוד הוא גבוה ביותר, שבוע העבודה כולל 38 שעות, כאשר על כל שעה נוספת ישנו תגמול נדיב. לאחר הקבלה לעבודה ניתן אף להתחיל בהליך בקשת אזרחות קנדית או תושבות קבע.

עבודה בקנדה לנשים בלבד - אופר

העבודה כאופר היא אפשרות נוספת המתאימה במיוחד לנשים צעירות. יהודים או ישראלים רבים המתגוררים בקנדה מחפשים דווקא בחורות ישראליות לתפקיד של אופר ושל שמירה על ילדיהם.

לקריאה נוספת: מדריך לחיפוש עבודה בקנדה

המנטאליות הישראלית, מוסר העבודה ולעיתים גם העברית מביאים זוגות קנדיים רבים לחפש אופר שמוצאה דווקא מישראל.

מחפשים עבודה בקנדה? פנו ואנו נסייע לכם למצוא עבודה מתאימה!

לקריאה נוספת באתר: מידע שחשוב לדעת על קנדה

 

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
מדריך חיפוש עבודה בקנדה - אילו עבודות קיימות - החלטתם לחפש עבודה בקנדה? מהן העבודות שסביר שתמצאו שם, כמה משלמים ולמי פונים.