פורטל עבודה בחו"ל - אפשרויות עבודה שונות ומגוונות ולימודים באירופה למחזיקי דרכון אירופאי
עבודה באירופה עם דרכון אירופאי - עבודה קבועה ולימודים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

אפשרויות עבודה באירופה למחזיקי דרכון אירופאי

Hebrew
  

עידן הגלובליזציה וטשטוש הגבולות בין מדינות הפכו את הנגישות למדינות אירופה לקלה ביותר ואת ההגירה אליה לתקופה ממושכת או אפילו לצמיתות לאפשרות בת השגה עבור רבים מאיתנו.

התרחבותו של האיחוד האירופי והתקבלותן של מדינות חדשות ממזרח אירופה אליו מאפשרות היום לישראלים רבים, שמוצא משפחתם מדינות אלה, להוציא דרכון אירופי.

הוצאת דרכון אירופי פותחת בפני בעליו אפשרויות חדשות ורבות, כדוגמת לימודים או עבודה במדינות השונות החברות באיחוד.

ואכן, במהלך העשור האחרון גדל מאוד מספרם של הישראלים היוצאים לחפש את מזלם באירופה וליהנות מרמת חיים גבוהה, תרבות עשירה, מוסיקה משובחת, מקומות בילוי אטרקטיביים ואינסוף אפשרויות אחרות. 

עבודה באירופה  דרכון אירופאי

לפי הגדרות האיחוד האירופי מי שנושא עימו דרכון אירופאי זכאי לעבוד, ללמוד, להתגורר ולנוע בחופשיות בכל אחת ממדינות האיחוד.

על מנת לעבוד באירופה ולהרוויח סכומי כסף נאים כלל לא צריך דרכון אירופאי וניתן להסתפק באשרת עבודה זמנית, אך כדי להשתקע במקום לתקופה ארוכה יותר וליהנות משלל האפשרויות הקיימות, יש צורך בדרכון.

רבים מאוד מהצעירים הישראלים נוהגים היום לאחר סיום הצבא לטוס ולעבוד תקופות קצרות במדינות ברחבי העולם כולל מדינות אירופה.

קיראו על: אפשרויות עבודה בשבדיה

במקרה זה, כאמור, אין צורך בדרכון אירופאי שהליך הנפקתו הוא לעיתים ממושך ומסורבל מאוד ודי באישור פשוט כדי ליהנות ולו לתקופה קצרה מרמת החיים, מהאווירה המיוחדת, מהנופים, ממזג האוויר וגם להרוויח לא מעט כסף.

עבודה קבועה באירופה

לצד הצעירים הרבים שטסים לעבוד במדינות אירופה, ניתן לראות היום גם בעלי מקצועות חופשיים רבים האורזים את חפציהם וטסים למדינות אירופה השונות במטרה להשתקע בהן ולעבוד.

במרבית מדינות אירופה ובעיקר במערבה רמת החיים גבוהה ביותר והשכר הממוצע גבוה בעשרות אחוזים מזה הנהוג בישראל. בנוסף לכך, תנאי העבודה הם נוחים מאוד ושלא כמו בישראל אין צורך להשתעבד לעבודה כדי להצליח ולעבוד שעות ארוכות אל תוך הלילה.

לחצו כאן לקריאה על עבודה באנגליה

שעות העבודה באירופה הן פחותות ביחס לישראל ומותירות לעובדים זמן פנוי אותו ניתן לנצל כדי לבלות בחיק המשפחה, ללמוד, לטפח תחביבים, לטייל או לכל דבר אחר.

בעלי דרכון אירופאי, העוסקים במקצוע חופשי אטרקטיבי, יוכלו לקבל בקלות אשרת עבודה קבועה, אך גם מי שאינו נושא עימו דרכון יוכל לקבלה לאחר מציאת עבודה ופנייה של המעסיק לרשויות המתאימות.

לימודים באירופה

בנוסף לישראלים הרבים שעובדים במדינות אירופה ונהנים מאיכות חיים גבוהה ומשכר נאה, ישנם אחרים המנצלים את האפשרות ללמוד במוסדות שונים ביבשת ומאוחר יותר אף לפתח קריירה מצליחה במקום.

באירופה ישנן היום לא מעט אוניברסיטאות המדורגות כמובילות בתחומן בעולם. באמצעות דרכון אירופאי ואשרת לימודים יכולים גם סטודנטים ישראלים רבים ללמוד באירופה, וליהנות מרמת הלימודים הגבוהה ומהחשיפה למוקדי התעסוקה והכוח בתחומם.

לקריאה נוספת: טיפים חשובים לפני יציאה לעבודה בחו''ל

באירופה ישנן עדיין מדינות רבות המאפשרות לסטודנטים ללמוד בחינם ואף לעבוד בזמן הלימודים, ופעמים רבות ניתן אף לקבל מלגות לימודים ביחס ישיר להישגים ולתחומיי הלימוד.

יש לכם את האפשרות להוציא דרכון אירופאי? למה אתם מחכים? באירופה מחכות הזדמנויות עבודה ולימודים רבות למחזיקים בדרכון של אחת ממדינות האיחוד.

לחצו כאן לקריאה על: עבודה באוטו גלידה בחו"ל