רוצה לעבוד בעגלות מכירה בחו"ל? רוצה להרוויח הרבה כסף ממכירת מוצרים באנגליה, ארה"ב או בכל מקום אחר?
עבודה בעגלות - לעבוד בעגלות מכירה בחו"ל
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:
חיפוש באתר
יצירת קשר
מאמרים אחרונים

רוצה לעבוד בעגלות מכירה בחו''ל?

Hebrew
  

בשנים האחרונות טסים לא מעט צעירים ישראלים אל מדינות שונות על פני הגלובוס במטרה לטייל ובעיקר כדי לעבוד ולחסוך כסף לקראת העתיד. רבים מהצעירים מוצאים בערים הגדולות עבודה בעגלות, שכן מרבית העבודות המוצעת בחו"ל לצעירים שרק סיימו את הצבא והם חסרי ניסיון היא במכירות באזורי קניות הומי אדם.

כאשר מדברים על עבודה בעגלות, אין הכוונה לעגלות סופר או לעגלות אחרות אלא לדוכנים ניידים המוצבים לרוב במקומות הומים ומציעים סחורות שונות למכירה. עגלות המכירה נמצאות לרוב במרכזים מסחריים גדולים, בקניונים או בכל מקום אחר בו ישנה תנועה גדולה של קונים.

בכל עגלת מכירה ישנם לרוב כמה עובדים האחראים על מכירת מוצרים שונים, כדוגמת תכשירי קוסמטיקה מים המלח, תמונות עבודת יד או כל פריט אחר. המוכרים אחראיים גם על הצגת המוצרים השונים לראווה על העגלה, כמו גם על התפעול השוטף שלה.

למה כדאי לעבוד בעגלות מכירה? עגלות מכירה

היום ישנן חברות רבות המציעות עבודה בעגלות בקניונים בארצות הברית, בקנדה, במדינות אירופה השונות – אנגליה, ספרד וגרמניה, ובמקומות נוספים.

העבודה בעגלות איננה מצריכה כל ניסיון קודם במכירות ואפילו אין צורך לשלוט בשפה האנגלית על בוריה.

השליטה באנגלית משתפרת תוך כדי עבודה, ולאחר מספר שבועות כבר ניתן לנהל שיחה קולחת ומשא ומתן עיקש אך אדיב עם הלקוחות.

נוסף לכך והכי חשוב, בעת עבודה בעגלות בקניונים ניתן להרוויח משכורות חודשיות גבוהות ביותר בכל אחת מהמדינות השונות.

קראו על: עבודה באוטו גלידה ברחבי ארה"ב

מה כוללת עבודה בעגלות מכירה בחו"ל?

לרוב ישנו סדר יום קבוע לעובדים. היום מתחיל בסביבות השעה שמונה בבוקר, אך השעה תלויה גם בתקופת השנה ובעונה.

בשלב ראשון יש לסדר את העגלה ואת המוצרים לקראת המכירה. מספר שעות העבודה הממוצע נע בין תשע ל-11 שעות, כולל ההפסקות.

במסגרת עבודות המכירה יש לפנות אל העוברים והשבים, להציע את המוצרים ולתת עליהם הסבר קצר.

לרוב כולל ההסבר "נאום" ("Speech") שהוכן ונלמד מראש במטרה לשכנע את הלקוח לקנות את המוצר. לאחר סיום יום העבודה יש לסגור את הקופה, לסדר את המוצרים בתוך העגלה ולחזור אל במגורים.

מומלץ לקרוא גם על: מכירת ציורי שמן

לכל אחד מהעובדים ישנו יום חופש אחד במהלך השבוע, ולרוב מוקדשים הערבים והשעות הפנויות לטיול, לבילויים ולפעילויות חברתיות שונות.

דיור

מרבית החברות המעסיקות צעירים ישראלים במכירה בעגלות ברחביי העולם דואגות גם למקום מגורים משותף לעובדים. לרוב מתגוררים העובדים בבתים משותפים, כאשר בכל חדר לנים בין שניים לשלושה אנשים.

שאר חלקיו של הבית הם משותפים לכל העובדים. מרבית הבתים מרוהטים לגמרי ונוחים מאוד למגורים, ועל העובדים מוטלת רק המשימה לדאוג לעצמם לאוכל ולשאר מצרכים נחוצים. נוסף למגורים, דואגות החברות גם להסעה למקום העבודה או מספקות רכב לעובדים שישמש אותם להגעה ולחזרה.

לקריאה נוספת: אפשרויות לינה בארה"ב

והכי חשוב...כמה כסף מרוויחים מעבודה בעגלות מכירה?

לרוב, המשכורות הניתנות לעובדים מבוססות על עמלות המכירה בלבד, וככל שנמכרים יותר מוצרים כך גם גדלה המשכורת. ישנן גם חברות הנותנות בנוסף לעמלות שכר מינימאלי, לכן מומלץ לברר נושא זה מראש. לעיתים אף מחזירות החברות את הוצאות הטיסה בהחזר חודשי למשכורת אך רק לאחר שהעובד התחייב לעבוד כמה חודשים.

מחפשים עבודה בעגלות מכירה בחו"ל? פנו אלינו!

קראו באתר על: כל אפשרויות העבודה בחו"ל